Forum Dragon Ball Nao

» Złote Wazony 2009 ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3  
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
1. Junior Admin - Shiro, nie wiem, jak uargumentować, po prostu intuicja ^^

2. Ikona - Naoista, pomyśleć można, że nominacja za to, że jest adminem. Nie. Za to, że jest takim postrzelonym i cholernie pomocnym adminem. Gdyby nie on, nie byłoby tego forum, założę się, że zasługuje na Wazona w tej kategorii.

3. Nieskazitelny - Laru, nigdy, przenigdy, nie widziałam u niej " !? "

4. Pomocnik - Focus, powtórzę słowo "nigdy"- nigdy nie było sytuacji, gdy Bartek powiedział coś w stylu "sory, nie mam czasu". Pracował, a miał czas służyć mi radą, uczył się, a znalazł czas, żeby się powygłupiać.

5. Twórca - Dai, zdecydowanie.

6. Pracuś - Naoista, a komu chce się przez pięć lat pilnować porządku, stale ulepszać("po co? bo może być lepiej") i moderować to forum? Dla mnie odpowiedź jest jedna. Adam

7. Mówca - franqey, pozwolę sobie zacytować:
Mistrzu napisał(a):
Nie ważne czy przed połówką, czy po połówce. Ma gadane, ale najważniejsze jest to, że wie o czym gada.
8. Mędrzec - Dai Kaiosama, na Boga, on wie wszystko.

9. Polonista - Szary, bo mój ideał polonisty zamyka się w tym człowieku. Przez lata nauki byłam w szkole jakoś, nie wiem jak to ująć, niesprawdzana, bo napisałam dobrze kilka prac, pani zaś stwierdziła, że tak będzie zawsze. Było "6" a ja sama potrafiłam znaleźć błąd. Szary natomiast, pomimo, iż zna wartość osoby piszącej, może wysili się, ale do ciężkiej cholery znajdzie, wytknie, poprawi.

10. Znawca - nie mam pojęcia. Może Mistrzu, ale tylko dlatego, że nie chcę zostawiać pustych kategorii, a przekonała mnie argumentacja przedmówców. Przepraszam za brak własnej oceny ^^

11. Autor - Nightmare_creator, zastanawiałam się nad Tobą i Parvatti, przedstawiacie obie bardzo wysoki poziom w swojej twórczości i macie na pewno godną Tolkiena wyobraźnię, ale jednak- z zamiłowania do rysunku- postanowiłam oddać głos na Ciebie, powodzenia

12. Komik - Focus, może nie tyle jego posty, co rozmowy przez gg wywołują u mnie tyle pozytywnych uczuć. Przyjacielski miś bigamista na długo zostanie w mojej pamięci

13. Koneser - Naoista, Buuuukaaaa!... ekhm, tak. Za Bukę

14. Szeryf - Shiro, bo jak on nie widział/wiedział, to nikt nie wiedział/widział.

15. Model/Modelka - Nightmare, jestem platonicznie zakochana w Twoich oczach i grzywce. Uwielbiam <3 ^^

16. Redaktor - Dai Kaiosama, pisał mnóstwo, wyczerpująco i dokładnie.

17. Kulturalny - clio, pełna kultura, cóż rzec więcej.

18. Rozbójnik - Cyc, do końca pokazywał, że regulamin ma w co najmniej głębokim poważaniu. Kategoria, w tym przypadku, nie do końca negatwna.

19. Spamer - Ishido, za aktywne udzielanie się w "A kysz spamerze", mimo własnej, niezbyt ciekawej przeszłości.

20. Błazen - Dark Sky, ach, te cięte jak osełka riposty rodem z piaskownicy.

21. Pseudoznawca - Byczusia, nie mówię, że wszystko wiem, ale nie pcham się tam, gdzie nie mam nic do powiedzenia.

22. Bluźnierca - Dark Sky, może nie ilość przekleństw, ale język quasi-polski razi mnie po oczach.

23. Kontrowertyk - Q'ccaon'naeaeccer, zdecydowanie jest osobą, która wzbudza we mnie zarówno szacunek jak i ciekawość- co napisze następnym razem, jaką prowokację "wznieci".

24. Złośliwiec - Focus, kategoria nie negatywna, wręcz pozytywna. Palnie coś złośliwego, pociągnie ten wątek przez chwilę, a po tejże chwili śmieje się z tego tak, jakby nie-wiadomo-co się stało.

25. Manipulator - teoretycznie powinnam postąpić podobnie, jak w kategorii "Znawca" ale, skoro jedna moja ocena była, nazwijmy to, tendencyjna, to drugą sobie podaruję.

26. Leń - Ishido, moderator-żart. Nie robienie niczego będąc "zielonym" nie jest fajne.

27. Tandeciarz - Byczusia za muzykę, której osobiście nienawidzę.

28. Lizus - Byczusia,
ja w innym temacie napisał(a):
Denerwuje mnie też niereprezentowanie sobą niczego, w stylu byczej damy. staranie się być fajnym za wszelką cenę, zatracając przy tym siebie, jest co najmniej żałosne i godne tępienia.
29. Emo - Revania, jeju, jestem w stanie zrozumieć, że ma się problemy ze zdrowiem i w jednym z tematów dotyczących pracy był to argument, którego można było użyć, ale na Boga, po cholerę to tak rozdmuchiwać?

30. Pępek świata - Gangez, ponieważ mamy to samo zdanie a mi nie chce się rozwijać myśli:
Nightmare_creator napisał(a):
i nie ma że boli.
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
1) Junior Admin - Focus - głównie za duże zaangażowanie w życiu forum, poza tym jest twórcą wielu inicjatyw forumowych, z pewnością ogarnąłby ten cały chaos .

2) Ikona - franek - jako persona zamyka w sobie szereg wyjątkowych cech osobowości, facet jest niesamowity.

3) Nieskazitelny - Laru - zawsze spokojna, przyjaźnie nastawiona do innych, nie szukająca konfliktów, ale również barwna osobowość.

4) Pomocnik - & - o tak

5) Twórca - Franek - pasuje bezdyskusyjnie do tej nominacji. To dzięki niemu HP jest tak rozbudowany i zawiera masę interesujących przemyśleń, które w sporej mierze pochodzą od niego samego.

6) Pracuś - Naoista - tu chyba nie ma wątpliwości. Admin od początku istnienia forum odwalił kawał dobrej roboty. Można odnieść wrażenie, że zżył się z forum i stara się je pielęgnować w każdym aspekcie.

7) Mówca - Franek - jeśli chodzi o dyskusje to franek wiedzie w nich największy prymat, często pchając je na nowe tory.

8 ) Mędrzec - Joe - cechuję go duże wszechstronność zainteresowań, otwartość, spora wiedza a także pewność w słuszność swoich tez. Nominacja bezapelacyjna.

9) Polonista - Szarak - nie dość, że sam sprawnie posługuje się językiem polskim to jeszcze swoją postawą zmuszał użytkowników do wyzbycia się jego kaleczenia.

10) Znawca - kategoria tak trochę do interpretacji, ale jak dla mnie na nominacje zasługuję: Mistrzu

11) Autor - Nightmare_Creator. Głównie za rewelacyjne grafiki.

12) Komik - Franek. Mógłby być też Ishi, ale częściej on wzbudza żałość aniżeli uśmiech.

13) Koneser - &. Za dobór avatarów, który bardzo przypadł mi do gustu, jak również gust muzyczny 3>.

14) Szeryf - Szarak. Chyba nikt nie potrafił tak efektywnie sprowadzać na ziemię użytkowników jak również trzymać ich w ryzach. Stróż regulaminu nie pozwalający sobie na najmniejsze uchybienie.

15) Model/Modelka - Roza. Za dziewczęcą niewinność ;p.

16) Redaktor - Dai a za nim zaraz Focus. Obu panów cechuje pełen profesjonalizm i znajomość tematu, który w danym artykule poruszają. Czyta się z czystą przyjemnością.

17) Kulturalny - Laru. Chociaż czasem daje się ponieść emocjom, to jednak na co dzień promieniuje wysoką kulturą zachowania i języka.

18 ) Rozbójnik - Cyceron. Nonkonformista. Przeciwny regulaminowi w większości jego punktach.

19) Spamer - Byczusia. Za mnóstwo bezwartościowych postów nie związanych z tematem i nic do niego nie wnoszących.

20) Błazen - Wazon. Za całokształt.

21) Pseudoznawca - j.w. Głównie za zerowe pojęcie z dziedziny historii, polityki, a także o życiu.

22) Bluźnierca - only Franek.

23) Kontrowertyk - Q.

24) Złośliwiec - Q. Głównie za docinki w kierunku innych użytkowników, a także za często z punktu widzenia niektórych chamskie komentarze.

25) Manipulator - Parvatti. Ta to potrafi zgromadzić wokół siebie grono amantów, którymi następnie lubi się bawić .

26) Leń - Ishido.

27) Tandeciarz - Wazon. Za nietrafność gustu w wielu dziedzinach.

28 ) Lizus - Wazon.

29) Emo - Hayato.

30) Pępek świata - Gangez.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
1) Junior Admin - Focus
2) Ikona - Kamzo
3) Nieskazitelny - Laru
4) Pomocnik - Focus
5) Twórca - Franek
6) Pracuś - Naoista
7) Mówca - Szarak
8 ) Mędrzec - Szarak
9) Polonista - Szarak
10) Znawca - SMG
11) Autor - Nightmare_Creator
12) Komik - Mistrzu
13) Koneser - Naoista
14) Szeryf - Szarak
15) Model/Modelka - Drakan
16) Redaktor - Emate
17) Kulturalny - Laru.
18 ) Rozbójnik - Fable
19) Spamer - DarkSky
20) Błazen - Massey
21) Pseudoznawca - Byczunia
22) Bluźnierca - Franek - Głównie za te przekleństwa - kategoria pozytywna
23) Kontrowertyk - Q
24) Złośliwiec - Al Mal Alik Cwel
25) Manipulator - Parvatti
26) Leń - Ishido - No weź się w garść
27) Tandeciarz - Byczusia
2 Lizus - Focus -
29) Emo - DarkSky - tak tylko żeby było.
30) Pępek świata - Q

Myślę że tak będzie dobrze

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shihouin: 09.08.2009, 10:03
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
1) Focus
2)clio
3)Laru
4) Gangez
5)Parvatti
6)Naoista
7)Dai
8)Mistrzu
9)Clio
10)Gangez
11)Kath
12)Ishi
13)Endzik
14)Dai
15)Ishi
16)brak
17)Laru
18)Cyceron
19)nightmare
20) Hako
21)Hako, aczkoleiwek dałabym też nightmare
22)Franek
23)nightmare
24)Mistrzu
25)Q
26) Ishi
27)Hako
28)Hako
29) Joe
30)nightmare

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Przypominam, że zostały 2 dni do zakończenia konkursu, tak więc jeżeli ktoś jeszcze nie głosował, a ma ochotę, niech się pośpieszy. Tak samo proszę o uzupełnienie swoich głosów, oraz poprawę głosów błędnie oddanych(można głosować na jedną osobę, nie możemy głosować na siebie, brak możliwości zostawienia pustego pola). Głosy błędnie oddane, nie będą wliczane do końcowej klasyfikacji. Pozdrawiam.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Junior Admin - Dla mnie może być nim tylko Shiro. Nie widać go, a jednak odwala swoją robotę. Ze wszystkich byłby najbardziej obiektywny, najspokojniejszy, nie dodawałby od siebie niczego zbędnego

Ikona - Franek - pomijająć wulgaryzmy, które niewątpiwie też są symbolem tego forum i wizytówką osoby, nietrudno przeoczyć jego posty, przemyślenia, poczucie humoru, gust muzyczny(choć odmienny od mojego).

Nieskazitelny - clio - muchy by nie uderzyła, zawsze sympatyczna, nawet dla tych, którzy wobec niej kultury nie zachowują. Z wielką ochotą nawet pomaga.

Pomocnik - Focus - o co bym nie poprosił, zawsze znajdzie, albo przynajmniej się postara. Od ok. 2 lat dzielnie mi wafluje.

Twórca - Admin stworzył Forum, ale poza tym jest leniwy, sam woli nakłaniać innych do podjęcia działania niż samemu sięruszyć z miejsca. Admin odpada. Pozostaje Franek, po raz drugi. Jest najaktywniejszy, moim zdaniem, jeśli chodzi o podejmowanie się nowych tematów, bądź dodaniu czegoś interesująćego do już istniejących.

Pracuś - Tu już nikogo innego nie dam. Admin.

Mówca - Dałbym Q, nikt mnie nie pociągnął do dyskusji na tyle różnych tematów. Nawet na temat religii, którego z reguły nie lubię, unikam i w którym nie jestem zbyt dobry. Ale z nim rozmowa jest bardzo ciekawa. Jakby tego było mało, rozmawialiśmy nawet o sprawach naukowych, a to już, w ogóle, nie moja broszka. Głos jednak dam Szarakowi, z nim rozmowia się również bardzo dobrze, na różne tematy, zasługuje na jakąś nagrodę.

Mędrzec - tego Wazona powinien otrzymać Q'. Powody te co wcześniej, swobodnie rozmawia w różnych, odległych od siebie, dziedzinach. I jest pewny swojej wiedzy, rozmówca także.

Polonista - Sporo osób posługuje się polskim w stopniu o jakim ja mogę na razie pomarzyć. Mogliby to być Drakan, Q, Parv, Szarak, clio. Wytypuję Parv, bo pisząc z nią, zacząłem zwracać uwagę na własne zdolności, szczególnie na interpunkcję, którą troszkę poprawiłem.

Znawca - Gociak, niech ma 2 wazony. O DB wie naprawdę dużo. Dobrze zna również internetowy półświatek Dragon Balla.

Autor - Kategoria trochę dziwna - trudno postawić obok siebie teksty, fotografie, prace plastyczne i grafiki. Od jakiegośczasu nie zaglądam tam w ogóle. Dam Wazona dla Parv - poprawności nie kwestionuję. ALe głównym powodem jest to, że tylko jej teksty przeczytałem w całości. Prócz tego dodam, że podobały mi się prace mihesza, szkoda, że nie daje już niczego nowego.

Komik - Chciałbym dać dwóm osobom, ale mogę tylko jednej. Tą drugą byłby Admin aka i jego nerdowskie poczucie humoru. Wazon właściwy wędruje do Endziora, w którego okienku "" jest jeszcze wspanialsze. W zasadzie każda rozmowa z nim nadaje się na basza. Plusem jest fakt, że nie mam na myśli ani dowcipów, ani linków, a jedynie jego komentarze dotyczące rzeczywistości oraz niemal każde wypowiedziane, przez niego, zdanie. Tym co zaczął robić wczoraj, deklasuje już wszystkich na forum.

Koneser - Shiro - za avatar jakim mnie przywitał.

Szeryf - Szary bywa czasem zbyt nerwowy, choć reaguje słusznie. Focus regularnie opuszcza forum, rezygnuje z funkcji, wraca w chwale, ale keidy jest, też na ogół podejmuje słuszne decyzje. Ave podąża za regulaminem, słusznie, choć bywa nadgorliwy. Ogólnie modzi dają osty za słuszne sprawy, ale mają jakieś drobne wady. Najlepszym wydaje mi się Shiro, nie spoufala się z nikim, a prz tym pozostaje konsekwentny, szkoda tylko, że tak rzadko tu wpada.

Modelka/Model - najładniejsza jest tutaj Parv. Ma śliczne oczy, włosy, jest fotogeniczna, a jej ciało teżsię pięknie prezentuje. Piękna dziewczyna. Ha! A na żywo jest jeszcze lepiej!
A modelem zostanie Endzik, prócz niego na uwagę zasługują Cyceron(ale ten bardziej nam współczesny), Szarak i Franek.
Redaktor - Endzika kunszt oceniłem jako zerowy, gdy ujrzałem, że "humor jest". Focus zbytnio się rozpływa w zachwytach, Szarak już był, Endzik też, a ci dwaj panowie podobają mi się najbardziej. Wazona dam jednak Endzikowi.

Kulturalny - Drakan, nie unosi się, przeklina rzadko, ale to nie wcale nikogo nie dyskwalifikuje. Nominuję, bo zażenowanie czyimś niskim poziomem wyraża subtelnym, aczkolwiek dosadnym komentarzem. Trudno posądzić ją o brak kultury. Wazona mógłby też otrzymać Dan, ale on jest bardziej niemrawy, choć kultura w jego wykonaniu jest podobna do tej seji.

Rozbójnik - Massey, nasz forumowy komando, co prawda nieszkodliwy, ale jednak rozrabiaka.

Spamer - Trudno wybrać tego jedynego. Pada na Byczusię, postów ma dużo, ale poziomu im brak. Do tego, większość, chcących uchodzić za dojrzałe to albo wazelina, albo prośby o zaprzestanie obrażania, albo powtarzane w kółko dogmaty.

Błazen - Waham się między Wazonem, a Ujio. Nagrodę zgarnie jednak ten pierwszy - codziennych koncertów w ShoutBoxie, prób zwrócenia na siebie uwagi, potem wulgaryzmów, ataków złości oraz oryginalnej fascynacji Gibą, Małyszem czy Eminemem się nie zapomina.

Pseudoznawca - Jeszcze raz Byczusia. Obojętnie, czy komentuje zdjecia, prace, komentuje wydarzenia bieżące, czy jakiekolwiek tematy poruszane w SB, nie można nie zauważyć jej wielkiego obycia.

Bluźnierca - Każde zdanie powala na kolana. Czasem wydaje mi się, że ta osoba może być telegrafem. Wulgaryzmu na forum nie było ani jednego, ale skutecznie tę lukę zapełniają teksty o bolących po podcięciu włosach. Wazon dla Byczusi.

Kontrowertyk - Cyceron, od nienawiści, piany w gębie, tupiących nóżek, zaciśniętych piąstek, po fascynację i oklaski.

Złośliwiec - Pewnie chciałby Focus, ale on nie jest złośliwcem, jest jedynie !?. ;p Największym złośliwcem jest Mistrzu. Dosadnie pisze to co chce napisać. Wyraźnie do tej osoby, która ma to przeczytać. I z reguły, adresat wszystko rozumie i nierzadko nie wie jak sięzachować. Pełen podziw.

Manipulator - Parv, bo chciała.

Leń - Dałbym siebie, lecz nie mogę. Na tytuł Lenia Forum zasługuje Ishi, napisał recenzję, po czym usiadł na dupie, nikogo nawet nie upomniał. Używał mocy moderatora, by edytować cudze posty, nawet własnych mu się pisać nie chciało.

Tandeciarz - Wazon - mało ważne, kto przygotowuje avatary, ważne jest to, kto jest wrzuca. Jeśli wrzuca kiepkie, znaczy to, że ma kiepski gust. Avatary są tandetne, albo Eminem, albo Małysz. Sygnatury dotrzymująkroku, jednak nie to jest najgorsze. Najgorsze są podpisy, nie będące ani zabawne, ani przemyślane, ani głębokie, nie są ripostami, są po prostu żałosne.

Lizus - Byczusia. Patrz temat: Wygląd forumowiczów. Tylko palce włożyć.

Emo - Ujio i jego: "ale jak to zrobić". Normalnie. Zrobić to. Pikanterii dodaje fakt, że koleś jest już wiekowy,

Pępek świata - Admin - nie znam nikogo bardziej bezkrytycznego wobec siebie, swoich racji, poglądów, zachowań i pomysłów. Nominacja raczej negatywna, choć pozytywy też się znajdą.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Dziś ostatni dzień głosowania. Głosujemy do godziny 20. Około 21.30 zostaną podane wyniki. Przypominam o uzupełnieniu/poprawie swoich głosów. To już ostatnia szansa, tak więc kto nie głosował, niech to zrobi. Pozdrawiam.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Wróciłem w dobrym momencie.
Bardzo dobrym

Wstęp w tym momencie jest zbędny, zatem do dzieła.

Junior Admin- Shiro. To facet od czarnej roboty. Taki defensywny pomocnik. Niby nie widać go na boisku, ale bez niego gra jakoś nie chce się układać.

Ikona- franqey.Ta kandydatura nie wymaga wyjaśnień.

Nieskazitelny- Laru. Dominikę miałem przyjemność poznać osobiście i wiem, że na forum nie udaje kogoś, kim nie jest. A jest osobą bardzo spokojną, opanowaną a do tego miłą i zwyczajnie sympatyczną. Zasługuje na to wyróżnienie.

Pomocnik- Focus. Mimo wszystko Bartosz.Za wiele inicjatyw, i naprawdę wielki wkład, który w ciągu ostatnich lat dał Forum.

Pracuś- Naoista. Podobnie jak w przypadku frania, wyjaśnienia są zbędne.

Mówca- po raz kolejny franqey. Być może franqeya trudno nazwać wybitnym oratorem czy charyzmatycznym kaznodzieją, ale gdy coś powie to ludzie słuchają. I o to przecież, chodzi, prawda?

Mędrzec- nikt spośród forowiczów nie zasługuje na ten tytuł.

Polonista. Tutaj pierwsze wyróżnienie zbiorowe. Parvatti i Q. Argumenty podawali poprzednicy, zatem, nie będę ich powtarzać.

Znawca- kategoria zbyt obszerna pod względem definicji. Zatem, podobnie jak w przypadku Mędrca, nie wyróżnię nikogo.

Autor. Choć na forum jest wielu utalentowanych ludzi, to zbyt duża swoboda interpretacji rozumienia tej kategorii, nie pozawala mi uczciwie wyróżnić kogokolwiek. Zatem ponownie nikt.

Komik. Bardzo subiektywnie? NIKT. Ale to ze względu na moje poczucie humoru.

Koneser. Ponownie franek. Tym razem za upodobania muzyczne.

Szeryf. Wyróżnienie, które wypadałoby dać moderatorowi. Ale szczerze? Ale zbyt wiele razy zarząd udowodnił, że nie ma jaj, że działa zbyt wolno, opieszale. A samemu adminowi zbyt wiele razy brakowało odwagi, by uderzyć ręką w stół. I ta postawa często odbijała się na życiu całego Forum. Po raz kolejny nikt.

Modelka. Z nieukrywaną przyjemnością stawiam na edhel. To zdecydowanie najładniejsza z kobiet, których zdjęcia ukazały się na Forum. A że w głowie ma poukładane i chodzi jej o coś więcej, niż "peace on the world", stawiam na nią.

Redaktor. Nie za ilość, lecz jakość. Focus.

Kulturalny. Niespodzianka. Franqey. Zaskoczenie? Być może. Ale w moim przekonaniu franek przewyższa kulturą bycia wielu spośród tych "miłych", "fajnych","dowcipnych" i "grzecznych".

Rozbójnik- Drugie wyróżnienie zbiorowe dla historycznej, "pary zniszczenia". Kto był, ten pamięta.

Spamer- Kolejna nagroda zbiorowa. Tym razem wyróżnię całą społeczność Forum. Prawda jest taka, że nie ma wśród nas osoby, która nie spamuje.

Błazen. Tę kategorię rozumiem chyba inaczej, niż moi poprzednicy. Dla mnie błazen zawsze będzie kojarzyć się ze Stańczykiem. A nie widzę wśród nas nikogo, kto zasługiwałby na takie porównanie.

Pseudo znawca. Kilku kandydatów. Wybieram Mroczne niebo.

Bluźnierca- Nie będę oryginalny. Massey.

Kontrowertyk. Kategoria jak najbardziej pozytywna. Q. Pozostawię to bez komentarza.

Złośliwiec. Jak wyżej. Albert jest osobą niezwykle inteligentną i, co ważniejsze, ma świadomość tego, że wielu wspina się po drabinie by później wjechać windą na poziom, który on sam dawno przeskoczył. I nie boi się tego wykorzystać.

Manipulator. Kolejne wyróżnienie dla Franka. Zebrało mu się kilka nominacji, a to najlepszy dowód, że zasługuje także na to wyróżnienie.

Leń- Ishido. Zlekceważył potęgę mocy...

Tandeciarz. Kolejne wyróżnienie zbiorowe. Tym razem dla Klanu Tokugawa. Tłumaczenie, dlaczego właśnie oni, byłoby obrazą inteligencji czytających.

Lizus.Choi. Ponownie bez komentarza.

Emo Stawiam na Hayato.

Pępek Świata. Joe. On i tylko on.

pozdrawiam

PS. Wiem, że treść postu w wielu miejscach kłóci się z założeniami tematu, ale będę musiał z tym jakoś żyć.

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Moi drodzy, dobiegła końca pierwsza edycja Złotych Wazonów. Mam nadzieję, że bawiliście się dobrze, móc ocenić forum, na przestrzeni tych kilku lat. Pamiętajcie, że to tylko zabawa, tak więc nie ma sensu się przesadnie obrażać za negatywne nominacje . A teraz czas na wyniki:

W kategorii Junior Admin zwycięża Focus z dorobkiem 13 głosów, zaraz za nim plasuje się Shiro z 7 głosami oraz exe quo na trzecim miejscu Joe, Piechu, Cyc, clio , oraz Drakan mając na koncie 1 głos.

Ikoną DB Nao zostaję Franek z dorobkiem 13 głosów. Drugie miejsce Zajmują razem Naoista oraz clio, zaś trzecie przypada Focusowi.

Największą nieskazitelnością cieszy się z forum Laru-chan zdobywając 10 głosów. 2 pozycja ponownie przypada Naoiscie oraz clio, którzy uzbierali 4 głosy. Trzecie miejsce dla Shiro, Drakan, oraz Dai którzy mają 2 głosy.

Najbardziej pomocną osobą na Nao jest Focus, który ma 9 głosów, zaraz za nim Naoista z 5 głosami, a potem Endzik, Hako i Gangez, mający 2 głosy.

Twórcą na miarę renesansu okazuję się Franqey, który ma 10 głosów. Drugi jest Naoista i Szary - 3 głosy, potem Mistrzu i Dai - 2 głosy.

Bezkonkurencyjnym pracusiem i człowiekiem orkiestrą, zostaje
Naoista mając na swoim koncie 25 głosów, czyli maks. Gratulacje!

Mówcą, na miarę starożytnych filozofów jest Franqey zdobywający 11 głosów, następnie Joe z 4 głosami, oraz Mistrzu z 3.

Mędrcy Nao to - Dai, oraz Joe - 6 głosów, Szarak zdobywający 4 głosy, oraz Q, mający 3 głosy na swoim koncie.

Polonistą Nao, zostaje Szarak, z 11 głosami, następnie Parvatti z 6 oraz Q i Xell z 3.

Znawcą DB jest Mistrzu z 8 punktami, drugie miejsce Naoista z 5 punktami, oraz Katz z 4.

Autorem najlepszych prac, zostaję Nightmare Creator z dorobkiem 12 punktów, następnie Parvatti z 4, oraz exe quo 3 miejsce dla Gangeza, Drakan, Rozy, villarici, mihesza, oraz Fanatyczki.

Najśmieszniejszą osobą na Nao jest Ishido, z 5 głosami, tuż za nim Mistrzu z 4 głosami, oraz Focus z 3.

Najbardziej wyszukany gust, w doborze avkow i sygn mają: exe quo Hako, Endzik, oraz Shiro zdobywający po 4 głosy. Drugie miejsce dla Focusa i Naoisty, z 3 głosami, zaś 3 dla Piecha i Franka z dorobkiem 2 głosów.

Najskuteczniejszym moderatorem, zostanie mianowany Shiro z 11 glosami, nastepnie Focus z 6, oraz Szarak z 4.

Modelką DB Nao, a zarazem Miss, zostaje Parvatti, z 7 głosami, następnie Rozarossa z 5, oraz Natalia0111, posiadająca 3 glosy.

Misterem DB Nao, jest Ishido, mający 4 głosy, kolejne miejsca lądują dla Cyca, Joe, oraz Enda (1 głos).

Redaktorem naczelnym DB Nao, zostaję Focus, z dorobkiem 8 głosów. Drugie miejsce dla Szaraka - 4 głosy, a trzecie dla Daia - 3 głosy.

Najkulturalniejszą osobą tegoż forum, jest clio - 15 głosów. Drugie miejsce Laru-chan, mająca 5 głosów, oraz Danevert - głosów 2

Największym rozrabiaką jest Fenix Fable, mający 7 głosów, drugie miejsce dla Cycerona(6 głosów), a trzecie dla Soldiera(4 glosy).

Największym spamerem, okazuję się być Byczusia - 10 głosów. Drugie miejsce Ishido - 3 głosy, a trzecie z dorobkiem 2 głosów - Kathlar , Dark Sky, oraz Soldier.

Błaznem, zabawiającym publikę, zostaje Dark Sky z 17 głosami. Drugie miejsce przypadło Soldierowi (3 głosy), a o trzecie dzielą się: Byczusia, Cyceron, Ishido, oraz Hako (1 głos)

Pseudoznawcą jest Byczusia (15 głosów), następnie Dark Sky (5 głosów), oraz Focus, Hayato, Soldier, Gangez, Hako i Kathlar (1 głos)

Bluźniercą jest Franqey (10 głosów), następnie Dark Sky (7 głosów), oraz Soldier (5 głosów).

Najbardziej kontrowersyjną osobą na forum, zostaję Q, mający 13 głosów. Drugie miejsce przypada franqeyowi - 3 głosy, a trzecie Cyceronowi oraz Oldowi (2 głosy).

Mianem największego złośliwca, określiliście Q(10 punktów), następnie Cyc (4 punkty), oraz Old(3 punkty)

Manipulować ludźmi najbardziej potrafi Parvatti - 10 głosów, potem Focus z 3 głosami i franqey (2 głosy).

Śmierdzącym leniem, jest Ishido - 20 głosów, następnie Joe i eMate (po 2 głosy).

Tandeciarzem zostaję Dark Sky(9 głosów), drugie miejsce dla Byczusii (8 głosów), zaś trzecie dla Soldiera i Ishido ( 3 głosy).

Najbardziej liżę tyłek Byczusia (8 punktów), potem wylizuje tuż za nią Hako, Choi i Ishido(3 głosy), a następnie po nich Dark Sky i Zettai (2 głosy).

Wiecznie niezadowolonym z życia jest Hayato - 11 głosów, następnie Revania 4 głosy, oraz Dark Sky i Q - 2 glosy.

Kimś, dla kogo liczy się tylko on sam, jest Gangez (8 głosów), następnie Q (4 glosy), a potem Old(3 głosy).


Wszystkim serdecznie gratuluje i zachęcam do komentowania.

Raczej już błędów nie ma

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Focus: 10.08.2009, 23:26
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Gratulacje zwycięzcom, i przede wszystkim Byczusi za zwycięstwo w kategorii na największego spamera i pseudoznawce!

Gratulować!

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Najbardziej liżę tyłek Byczusia (7 punktów), potem wylizuje tuż za nią Hako, Zettai i Ishido(3 głosy), a następnie po nich Dark Sky i Zettai (2 głosy).
Macie błąd.

Obraz
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Do przewidzenia, tym niemniej czekam na następne za dwa lata.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Ta, gratulacje dla wszystkich zwycięzców w pozytywnych kategoriach. Życzę dalszych sukcesów.
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.249
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Ponieważ zaplanowałem wysłać posta tuż przed północą i zmiana zasad głosowania (Focus *!) mnie zaskoczyła, mój post jest nieaktualny, ale * mnie to obchodzi. Przecież i tak wyniki są drugorzędne, ważniejsze jest wyeksponowanie własnej zajebistości podczas oddawania głosów.

1) Junior Admin – Shiro. Taki Gotenks w wersji "bigger, longer & uncut". Cechują go opanowanie i bezkonfliktowość, a przy tym nie jest z niego taka niezdecydowana i ultrakonserwatywna dupa wołowa jak z admina. Świetnie sprawdza się jako moderator, więcej robi niż gada. Focusa bije na głowę swą stabilnością: nie ma na koncie kilku "odejść" z forum i zmian koloru nicka.

2) Ikona – Franek. Bez ogródek: gdyby nie on, nie wchodziłbym już na to forum. Bardziej go szanuję niż lubię, nie zgadzam się z jego poglądami, czasem mnie drażni, jednak jestem zakochany w bystrości jego rozpijaczonego umysłu.

3) Nieskazitelny – Dai Kaiosama. Zawsze dystyngowany, na chłodno analizujący problem; w jego wypowiedziach nie ma miejsca na inwektywy, nie zniża się do tego poziomu. Parę osób na forum zaczęło nawet podejrzewać, że jest botem, niemniej ja stawiam raczej na androida.

4) Pomocnik – Hayato. Nikogo innego z forum nie prosiłem o pomoc (no, chyba że w błahych sprawach), a jego ekspresowe tłumaczenia z polskiego na japoński oszczędziły mi wiele czasu i nerwów oraz uczyniły sesje RPG bardziej egzotycznymi.

5) Twórca – Szarak. Za młodu coś tam angstował z religią i innymi gównami, nawet się w tym fajnie pisało. Teraz zrobił się niestety mainstream trollem, ale pozytywne wrażenie pozostało.

6) Pracuś – Gotenks. Jest z nami od samego początku i wciąż pozostaje niereformowalną flegmą, ale w stronę i forum włożył więcej pracy niż ktokolwiek inny. Należy mu się.

7) Mówca – Franek. Jego przemyślenia od zawsze zamykały gęby frajerom, którzy swoimi wypowiedziami dawali tylko do zrozumienia, jak mało wiedzieli. Ergo: pchały dyskusje do przodu.

8 ) Mędrzec – Joe. Jedna z nielicznych osób, które wypowiadając się na jakiś temat, mają nań zawsze (albo zazwyczaj, nie czytałem wszystkich jego postów) wyrobione i solidnie uźródłowione zdanie. No, generalnie jest zajebisty i ma wysoki standard.

9) Polonista – Szarak. Mój drogi padawan, którego nauczyłem dbania o czystość polszczyzny i który zaczął moje nauki propagować na forum. Tak, ten głos ma na celu wypromowanie własnej osoby i pochwalenie się, że to ja ownię wszystkich forumowych polonistów, lalala.

10) Znawca – Dai Kaiosama. Wiem, że on i Mistrz to lokalne sławy pod względem znajomości DB, ale postów tego ostatniego nie czytam, więc wybór jest oczywisty.

11) Autor – Parvatti. Żadne znalezione na forum rysunki mnie nie zachwyciły ani nie wzruszyły, AMV-ek nie chciało mi się oglądać, bo skoro nie kojarzę ich po tytułach, to są denne. Natomiast teksty Parvatti czytałem z przyjemnością. Fapania nie było, lecz umiejętności pisania dialogów do dzisiaj jej zazdroszczę, wrednej jędzy.

12) Komik – Thought. Zaskakujące, że ktoś może mieć tak naturalne, inteligentne i urocze poczucie humoru. Do niego to nawet Parvatti się nie umywa. Brak mi go na forum.

13) Koneser – Franek. Nigdy nie wstawił sobie jakiejś chałtury czy innego gówna, nie splamił swojego honoru komplementowaniem byle czego. Obecny sępowaty Cave na avatarze bije wszelkie rekordy zajebistości i jest wyznacznikiem tego, co jest modne w tym sezonie.

14) Szeryf – Focus. Może i czasem zachowuje się jak krzyżówka Brujah (por. VTM), rozhisteryzowanej panienki i dziewicy przed pierwszą penetracją, ale moderator jest z niego zaiste wyborny. Nie przypominam sobie, by miał wzgląd na osobę przy korzystaniu z uprawnień. Potrafi także kopnąć w dupę naszego rozmemłanego admina, gdy zachodzi potrzeba.

15) Model/Modelka – Parvatti. Jest ładna, cholernie fotogeniczna i w przeciwieństwie do Ishida wie, ile swoich zdjęć publikować. Podejrzewam, iż na widok tego ostatniego większa część forum dostaje już odruchu wymiotnego, mimo że ładny to on jest.

16) Redaktor – Szarak. Chyba coś tam kiedyś skrobnął, prawda? Z tekstów na witrynie czytałem tylko te autorstwa Focusa, ale mi się nie podobały (tylko pomyleniec może chwalić Bleacha), więc głosuję na tego redaktora, którego najlepiej znam i najbardziej lubię.

17) Kulturalny – Shiro. Niby to kalka z nieskazitelnego, ale chyba jednak ban od Shiro byłby bardziej dystyngowany niż od Daia. Oh well...

18 ) Rozbójnik – stary, dobry Fable, który szalał na forum za czasów, gdy ja byłem jeszcze miętki niczym penis chronicznego impotenta. Dzisiejsi rozbójnicy nie dorastają mu do skóry właściwej na podeszwach pięt.

19) Spamer – Massey. On, Wazon i Byczusia nigdy nie wnoszą nic do dyskusji, ale tylko Massey nie dostał gdzie indziej głosu.

20) Błazen – Wazon. Nasz ukochany wioskowy głupek i chłopiec do bicia.

21) Pseudoznawca – Byczusia. Dałbym Hayato, ale on pisze czasem o japońszczyźnie, a o niej ma pojęcie. Natomiast Byczusia pisze wszędzie, na niczym się nie znając.

22) Bluźnierca – Franek. I nie jest to krytyka, bo jego błędy i bluzgi mniej mi przeszkadzają niż literówki Dai Kaiosamy. Jego bluzgi to smaczek dodający mu zajebistości; używa ich, ale nie nadużywa. Gdyby było inaczej, dawno dostałby bana, a tak: żyje i ma się dobrze.

23) Kontrowertyk – Franek. Tylko jego jednocześnie uwielbiam i nie znoszę. Z resztą forum jest – a przynajmniej było za moich czasów – podobnie.

24) Złośliwiec – Cyceron. Niech będzie, mimo że moim skromnym zdaniem pod względem złośliwości ownię całe forum dziesięć razy. I tak, nacieram się wszystkimi głosami, które na mnie oddaliście, hehehe.

25) Manipulator – Focus. Manipuluje adminem, kopiąc go w dupę. Znakomitym manipulatorem byłby pewnie Franek, ale mu nie zależy, więc nie jest.

26) Leń – Ishido. Czy to wymaga komentarza?

27) Tandeciarz – Byczusia. Uczciwie: Wazon ma brzydsze zestawy, bijące rekordy złego gustu, ale przynajmniej wstawia sobie jakieś byle jakie postaci. Byczusia nawet najlepszą postać potrafi zepsuć (inna sprawa, że głównie zestawieniem ze swoją osobą).

28 ) Lizus – Byczusia. Ona jest taka gombrowiczowska: jak ma wydawać się inteligentna, skoro nie jest inteligentna? Im bardziej stara się dowieść swej wartościowości (chemia FTW!), tym bardziej żałosna się staje. So lame.

29) Emo – Xan. Pozwolę sobie na niego zagłosować, bo dość mocno się zmieniłem od przesiadki na to konto. Zaręczam, iż Hayato w porównaniu z Xanem był radosnym epikurejczykiem. Temu ostatniemu na zły nastrój nie pomagało dosłownie nic. Naprawdę.

30) Pępek świata – Old Shatterhand. Na ten tytuł zasługuje bardzo wielu użytkowników. Za ważne osobistości na forum w największym stopniu uważamy się chyba Parvatti i ja... tyle że mamy ku temu powód, my naprawdę jesteśmy zajebiści i bez nas to forum nie byłoby takie samo. Niestety, nie można tego powiedzieć o Oldzie Shatterhandzie i Gangezie, którzy są w gruncie rzeczy całkiem przeciętnymi użytkownikami, a uważają się prawie za adminów. Old chyba bardziej mnie *denerwował*.

PS. Posta pisałem na szybko, pewnie są jakieś błędy stylistyczne or sth, ale jestem zajęty, więc nie będę ich teraz wyłapywał i poprawiał. Poza tym nie chce mi się.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Z racji tego, że Q pomagał tworzyć ten plebiscyt, a ja się spóźniłem z oddaniem wyników, tak więc sam jako że nagiąłem moje słowa, ten głos zaliczę. Końcowa klasyfikacja jest podana na górze. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz gratuluje.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
No dobrze. Na początku gratulacje wszystkim, którzy uważają że dana kategoria pochlebia im, a także podziękowania tym którzy głosowali na mnie, naprawdę mi było miło.

Krótki komentarz: Złote Wazony być może i są ciekawym przedsięwzięciem, aczkolwiek... cóż, mam wrażenie, że na Nao nie wzbudziły emocji. Przynajmniej nie takich, jak pierwsze Survivory lub nawet Bitwy (książek czy filmów). Może dlatego, że wyniki były dość przewidywalne. Z drugiej strony - dobrze, że coś się dzieje.

Pozdrawiam.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
dziękuję za głosy na mnie oddane -a przynajmniej w kategoriach, "które uważam za pochlebne". Gratuluję zwycięzcom! Pozdrawiam!

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja także pragnę niezmiernie podziękować wszelkim obywatelom i obywatelkom tegoż niezwykle ekstrawaganckiego forum za głosy oddane na mnie. Choć ostatnio miano lenia mi nie pasuje, codziennie zarywam po kilka godzin, ucząc się do sesji poprawkowej, która pewnie znowu skończy się komisem ._.
Bardziej mi się podoba Wazon z kategorii - Model Wszakże, tylu ludu ostatnio daje swoje zdjęcia na forum, że to pare osób mnie zauważyło ( po tych kilkudziesięciu fotkach ), bardzo Wam dziękuję, idę więc wyrywac co się da, nawet chwasty .
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Zwycięzom życzę dobrej zabawy z Wazonami, Focus rozda, a każdemu za wzięcie udziału dziękuję. Szkoda, że organizacja do bani.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Złote Wazony 2009
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook