Forum Dragon Ball Nao

» Jakie anime warto obejrzeć? ocena: 9,67 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3  
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
ja bym od siebie Furubę poleciła, czyli Fruits Basket.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
Widzę, że jeszcze nie zostało wymienione : Vampire Princess Miyu, a też niezgorsze.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
a ja właśnie obejrzałam Samurai Champloo i obok jest mój opis tego anime - do pewnego (zaznaczonego) momentu można spokojnie czytać bez obawy o spojlery. Polecam gorąco!

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Star
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.610
Posty: 2
co polecam?
hmmmm.....

Elfen Lied
Wolf's Rain
Hellsing
Utwararerumomo (do końca nie wiadomo o co chodzi)
Rosialio + Vampire (komedia)
Vampire Knight
Slayres
Gundam Seed
Death Note
Serial Experyment z Lain (tylko dla osób które coś kumają)
Full Metal Panic (komedia)

chwilowo tyle
meredith Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
meredith
Dni na forum: 5.741
Posty: 68
Jak ktoś chce pogapić na bandę bishounenów w mrocznej otoczce, polecam Vampire Knight. Prócz tego dobre jest Perfect Girl Evolution. Grupka chłopaków musi przerobić młodą, niezbyt atrakcyjną i szurniętą dziedziczkę w piękną damę. Ukryta głębia w tym jest mimo wszystko A poza tym można się pośmiać. Polecam każdemu z niską samooceną. (Sobie też! )
sushi Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 5.444
Posty: 3
Skąd: Kazuń Nowy
Green Green
Gin Tama
Hajime No Ippo
Afro Samuraj
Devil may cry
florion Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 38
Dni na forum: 5.811
Ostrzeżenia: 5
Posty: 49
jw mineło 10 lat jak ostatnio oglądałem dragonballa, chcąc znowu obejrzeć nie wiem nistąd nizowąd nadeszła mnie myśl o tym anime i postanowiłem poszukać odcinków w sieci, no i znalazłem całą serie dbz na rapidzie tvripy, ściągnąłem 1 odcinek i żeby ściągnąć następny trza było ileś tam czekać chyba 45 minut, w tym czasie zdążyłem z 2 razy obejrzeć ten odcinek pod rząd, ale dalej było gorzej, czasami zdarzało się ze po 40 minutach następne 180 czekać musiałem! i tak niektóre odcinki po 15-20 razy pod rząd oglądałem! i tak do 291 praktycznie, więc moje pytanie brzmi a raczej prośba o pomoc, jakie anime polecacie które zachęci mnie do oglądania w odcinkach? rzecz jasna dragonbulem SIE PRZEJADŁEM!!! wymiotuje na samą myśl o słowie songo czy wegeta, plisss pomóżcie z góry THx!
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Jeśli dobrze zrozumiałem, to chodzi Ci o to, żeby polecić Ci jakieś fajne anime.
Nie wiem jakie gatunkowo lubisz, jeśli oglądałeś coś w ogóle oprócz DB. Ale prawie każdemu przypada do gustu Death Note -37 odcinków. Jeśli lubisz akcje to polecam Darker than BLACK -25 odcinków.
Może warto poczytać recenzje na przykład, na: http://animegakure.dbnao.net/

Obraz
florion Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 38
Dni na forum: 5.811
Ostrzeżenia: 5
Posty: 49
wielkie dzięki za tytuły to że je sprawdze to jest pewniak 100%! thx:)
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Po pierwsze idź do lekarza, który stwierdzi u Ciebie wrodzone ADHD. Jeżeli zostanie potwierdzone, to jest w stanie pomóc Ci tylko, naprawdę dobry psychiatra(chyba). A zapomniałem dodać, noś ze sobą woreczki, w razie wymiotowania, gdy usłyszysz słowo songo czy wegeta.
Mam nadzieję, że pomogłem.

Ale prawie każdemu przypada do gustu Death Note -37 odcinków.
j.w.

Pozdrawiać.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Kolega i tak był wytrzymały - oglądać każdy odcinek po 15-20 razy, nie zasługuje to na tak odważny krok, jakim jest poważny specjalista - psychiatra, należy się koledze uznanie. Oglądać po kilkanaście razy każdy odcinek z polskim lektorem, w sumie to już za pewne schorzenie można uznać, jednak raczej chyliłbym się za uznaniem . Po słownictwie widać, że to lektor był ^ ^"
Ale do rzeczy, co koledze polecić? No, sporo tego jest.

Jednak zajrzę pamięcią, do tych produkcji, przy których nie nudziłem się, tak więc:

Jak wyżej wspomniane zostało :

Death Note - bardzo dobre, wciągające, dla myślących ;

Great Teacher Onizuka - wspaniałe anime - dramat, romas i przede wszystkim wspaniała akcja, każdemu można polecić;

Hellsing - czysta akcja ze sporą dawką przemocy ;

Fullmetal Alchemist - także genialna produkcja ( mandze nie dorówna stara część) , ostatnio wychodzi na bierząco jej nowa odsłona, związana z dziejami w mandze , nie ogądałem, lecz widziałem przychylne opinie;

Elfen Lies - zakrawane sporą dawką krwi, jednak także wciąga i powinno Cię zainteresować swoją formą;

Ergo Proxy - jeżeli interesują Cię mroczne klimaty, mogę polecić;

La Blue Girl , oraz Bible Black - hentai z fabułą, głębszą. Jeżeli lubisz, z przyjemnością polecam;

Samurai Champloo - świetna, porywająca produkcja, piękna akcja i fabuła, godne polecenia;

ostatnie - Puni Puni Poemi - świetna komedia, 2 odcinkowa - musisz obejrzeć po prostu.

Tak więc są to wybrane przeze mnie pozycje, które z czystym sercem mogę Ci polecić. Jeżeli Cię zaciekawi to, daj cyna, gdyż w zanadrzu mam wiele więcej interesujących pozycji, lecz nie ma sensu się na nie rozpisywać , najpierw obejrzyj te zaoferowane .
Amino Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amino
Wiek: 28
Dni na forum: 5.433
Posty: 183
Skąd: Ruda Śl.
Elfen Lies
Chyba Elfen Lied

Ja osobiście również polecam Elfena i Death Note

FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.398
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Zgadzam się ze wszystkimi powyżej.
Polecam też Soul Eater i Devil May Cry

Anime na zawsze !!!
florion Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 38
Dni na forum: 5.811
Ostrzeżenia: 5
Posty: 49
Hako napisał(a):
Po pierwsze idź do lekarza, który stwierdzi u Ciebie wrodzone ADHD. Jeżeli zostanie potwierdzone, to jest w stanie pomóc Ci tylko, naprawdę dobry psychiatra(chyba). A zapomniałem dodać, noś ze sobą woreczki, w razie wymiotowania, gdy usłyszysz słowo songo czy wegeta.
Mam nadzieję, że pomogłem.

Ale prawie każdemu przypada do gustu Death Note -37 odcinków.
j.w.

Pozdrawiać.

Po pierwsze to nie mam ADHD a po drugie chyba pomyliły ci się działy ale to już sprawa moderatora. Po trzecie naucz się a może przeczytaj na wikipedii co to są przeżutnie i metafory bo z tego co widze i czytam twierdze iż ty myślisz że gdy ja słysze słowo songo to rzeczywiście wymiotuja(o żal!). Po czwarte nie nie pomogłeś no a po piąte no w końcu [ ort! ] jedno zdanko jakiegoś konkretu:)




Ishido napisał(a):
Kolega i tak był wytrzymały - oglądać każdy odcinek po 15-20 razy, nie zasługuje to na tak odważny krok, jakim jest poważny specjalista - psychiatra, należy się koledze uznanie. Oglądać po kilkanaście razy każdy odcinek z polskim lektorem, w sumie to już za pewne schorzenie można uznać, jednak raczej chyliłbym się za uznaniem . Po słownictwie widać, że to lektor był ^ ^"
Ale do rzeczy, co koledze polecić? No, sporo tego jest.

Jednak zajrzę pamięcią, do tych produkcji, przy których nie nudziłem się, tak więc:

Jak wyżej wspomniane zostało :

Death Note - bardzo dobre, wciągające, dla myślących ;

Great Teacher Onizuka - wspaniałe anime - dramat, romas i przede wszystkim wspaniała akcja, każdemu można polecić;

Hellsing - czysta akcja ze sporą dawką przemocy ;

Fullmetal Alchemist - także genialna produkcja ( mandze nie dorówna stara część) , ostatnio wychodzi na bierząco jej nowa odsłona, związana z dziejami w mandze , nie ogądałem, lecz widziałem przychylne opinie;

Elfen Lies - zakrawane sporą dawką krwi, jednak także wciąga i powinno Cię zainteresować swoją formą;

Ergo Proxy - jeżeli interesują Cię mroczne klimaty, mogę polecić;

La Blue Girl , oraz Bible Black - hentai z fabułą, głębszą. Jeżeli lubisz, z przyjemnością polecam;

Samurai Champloo - świetna, porywająca produkcja, piękna akcja i fabuła, godne polecenia;

ostatnie - Puni Puni Poemi - świetna komedia, 2 odcinkowa - musisz obejrzeć po prostu.

Tak więc są to wybrane przeze mnie pozycje, które z czystym sercem mogę Ci polecić. Jeżeli Cię zaciekawi to, daj cyna, gdyż w zanadrzu mam wiele więcej interesujących pozycji, lecz nie ma sensu się na nie rozpisywać , najpierw obejrzyj te zaoferowane .

Tutaj też pojawia się wątek o schorzeniu. Nie rozumiem całkowicie waszych wypowiedzi co w tym dziwnego że po tyle razy? Przecież napisałem że 10 lat nie oglądałem a to tak samo jak 10 miechów nic nie jeść więc logicznym jest że apetyt jest nieziemski. Oglądałem ile tylko oczy mi na to pozwalały fascynacja po tylu latach była we mnie przeogromna i w ogóle [ ort! ] nie pomyślałem o tym że 291 odcinków można znać na pamięć jeden po drugim dokładnie każde słowo. No ale uwierzcie mi że jednak można! Oczywiście zostało mi jeszcze zwykłe DB i DBGT choć te drugie nie powiem bo 2 razy pod rząd każdy odcinek obejrzałem ale nie wpadło mi tak w pamięć jak Zetka więc na pewno [ ort! ] GT jeszcze kiedyś obejrze. No i do tego po pare naście razy kinówki DBZ obejrzałem gdy tylko się dowiedziałem że w ogóle [ ort! ] takie są. Pozostaje więc DB który jest dla mnie jakby nieznaną wyspą która mgnęła mi przez oczy 10 lat temu na rtlu. No ale widze że tutaj kolega nie żałował tytułów za co wielkie dzięki! Oczywiście każy z nich sprawdze pozałatwiam sobie tvripy czy coś tam oczywiście warunek jest taki że dopiero jak będe miał wszystkie odcinki wybranego anime to zaczynam je oglądać. Widać anime jest więcej niż mi się wydawało no po prostu [ ort! ] bomba! Dzięki wszystkim za pomoc THX!
Amino Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amino
Wiek: 28
Dni na forum: 5.433
Posty: 183
Skąd: Ruda Śl.
Jak w temacie. Poszukuję anime, które skłania do myślenia, jest ambitniejsze od popularnych shonenów, w których zazwyczaj tylko się biją. Najlepiej, gdyby owe anime miało niewiele odcinków, bo nie lubię tasiemców. Znacie jakieś ciekawe tytuły?

Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Serial Experiments Lain
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
El Final napisał(a):
Serial Experiments Lain
Pod warunkiem, że przepada się za s-f. A jeśli tak, to mogę jeszcze kilka polecić, serie z tego gatunku właściwie w większości są bardzo dobrze wykonane i z głową.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
meredith Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
meredith
Dni na forum: 5.741
Posty: 68
Dobry jest jeszcze Code Geass. Na pewno nie należy do lekkich anime. Z początku może się wydawać zawiły, później człowiek się wciąga. Przedstawia świat po tym jak Brytania opanowała jego większą część, również Japonię. Wydzielono w niej specjalną strefę 11, która stanowi getto dla Japończyków. Japonię zamieszkuje też ukrywający się książę brytyjski Lelouch i jego niepełnosprawna siostra. Pewnego dnia otrzymuje on od tajemniczej dziewczyny moc zwaną Geass, która pozwala na zmuszenie człowieka do wykonania rozkazu Leloucha. Chłopak zachwycony nową mocą, pragnie stworzyć świat w którym jego siostra mogłaby żyć bezpiecznie. Staje się Zero i zapoczątkowuje rebelię na czele Jedenastostrefowców ( Japończyków).

Ot w skrócie wstęp. Naprawdę anime jest warte obejrzenia.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Code Geass = shounen + fanserwis.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Jakie anime warto obejrzeć?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook