Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» [Polska] Wybory 2011

Strony: 1, 2, 3, 4  

Na kogo zagłosujesz lub zagłosowałbyś?

Na kogo zagłosujesz lub zagłosowałbyś?
1. Prawo i Sprawiedliwość 24,00% 6 24,00%
2. Polska Jest Najważniejsza 0,00% 0 0,00%
3. Sojusz Lewicy Demokratycznej 0,00% 0 0,00%
4. Ruch Palikota 24,00% 6 24,00%
5. Polskie Stronnictwo Ludowe 0,00% 0 0,00%
6. Polska Partia Pracy 0,00% 0 0,00%
7. Platforma Obywatelska 20,00% 5 20,00%
8. Samoobrona 0,00% 0 0,00%
9. Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke 32,00% 8 32,00%
10. Prawica 0,00% 0 0,00%
Wszystkich głosów: 25
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.252
Skąd: ふざけた時代
Pewnie ciekawa dyskusja się nie rozwinie, ale myślę, że temat dla zasady powinien być.
Zapraszam do głosowania i wypowiadania się. Wybory za tydzień.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 09.10.2011, 0:47
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.967
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ty też się wypowiedz.

Obraz
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.822
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Cóż jak by to powiedzieć. Cóż, moje pierwsze wybory.
Wybór kiepski. Na pewno nie zagłosuję na POPiSy. Platformę do niedawna popierałam, jednak przejrzałam na oczy. Za PiS-em nigdy nie byłam i nie będę. Ruch Palikota- nie cierpię tego gościa i też głos odpada. Co do nowej prawicy Korwina- no way. Nie zgadzam się z poglądami tego gościa. Osobiście nie wiem na kogo zagłosuję.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.252
Skąd: ふざけた時代
No to dużego wyboru nie masz, chyba tylko Marek Jurek zostaje, ale on połączył siły z UPR, a to przecież stara partia Korwina.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.665
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Jak zwykle zagłosuję na PIS. Dostrzegam błędy popełnione przez tą partię, nie jestem ślepą fanatyczką.
Po prostu ich program najlepiej pokrywa się z moim światopoglądem. Zawsze uważałam się za osobę konserwatywną, ceniącą sobie kulturę i religię kraju, więc innej opcji dla siebie nie widzę.
Ewentualnie Marek Jurek, ale on już jest dla mnie zbyt skrajnie prawicowy.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
19arthur26 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
19arthur26
Wiek: 31
Dni na forum: 5.032
Ostrzeżenia: 1
Posty: 89
Skąd: Łomża
ich swiatopogląd niestety zupelnie nie pokrywa sie z programem wyborczym. to sa dwie różne bajki. Führer ma swoją wizje, najlepiej chciałby rządzic Polską w sposb totalitarny. Mija sie to z celem. PO - ja osobiscie jako fantyczny kibic nie popieram tej partii, ale nie tylko dlatego że jest wojna z kibcami. Po prostu to co obiecali, nawet w polowie nie odzwierciedla tego co zrobili. Jedynie wszystko idzie ku gorszemu... Nie chce przytaczac przykaldow zlych decyzji, na pewno [ ort! ] kazdy wie o co chodzi, albo i nie, bo telewizja ukrywa co sie da. SLD... no coz obiecuja najwiecej ze wszystkich... podoba mi sie wizja Napieralskiego, chociaz nie mam odwagi na nich zaglosowac... Reszty nie biore pod uwage, bo niestety taki KPP czu PJN nie ma najmniejszych szans, ale chociaz mozna powalczyc o kilku opslow dla nich,,, generalnie ich nie popieram. Dlatego jesli pojde na wybory to moze jednak zaryzykuje na SLD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.252
Skąd: ふざけた時代
Ja nie wierzę, żeby PiS wygrał, mimo że wg ostatnich sondaży jest remis. Tusk tak ładnie przekonuje, że jak się zmieni władza w takich trudnych czasach, to będzie koniec świata, a inni, że na wybory koniecznie trzeba iść, że głupie nastolatki pójdą i wybiorą "tego z najfajniejszym nazwiskiem - tylko nie z PiS!" (zasłyszałem taką rozmowę niedawno w autobusie).

podoba mi sie wizja Napieralskiego
Jaką wizję ma ten człowieczek? Laptop dla każdego w szkole (i inne tego typu farmazony)?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.665
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Führer?
Polecam jakieś nakrycie głowy, bo słonko chyba w dyńkę za mocno dziś przygrzało, co?
Spodziewałam się negatywnych komentarzy, ale konstruktywnych, a Ty nieźle pojechałeś po bandzie.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
19arthur26 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
19arthur26
Wiek: 31
Dni na forum: 5.032
Ostrzeżenia: 1
Posty: 89
Skąd: Łomża
o tym wlasnie mowie

edit: nie podaj mnie za to do sądu, nie chce miec brudnych papierow
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.232
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Głosować nie idę, dla mnie może wygrać wszystko, byle nie PiSiory.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.817
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Cóż. Ja, żeby oddać głos na PO, specjalnie do Polski przyjeżdżam... Sushi, pierogi, polskie wypieki i mamine zupy też mają swoje znaczenie niebagatelne Tak naprawdę wybory to tylko pretekst xD

Polityką nie interesowałam się aż do 25 roku życia czy jakoś około. PO uważam za tych, którzy za wszelką cenę starają zrobić z Polski kraj, w którym dobrze żyłoby się także mnie - ale nie mają łatwego zadania, bo Polacy opierają się z całej mocy... Ludzie, PiS??? ??? Z liderem, który nadawałby się do mnie na oddział???

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.714
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Głosować nie idę, dla mnie może wygrać wszystko, byle nie PiSiory.

Popieram.Ja zrobie tak samo.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.881
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Jeżeli wygra PO, będziecie dalej słuchać jak to w Polsce jest dobrze, i jak powoli stajemy się potęgą gospodarczą. Natomiast jeżeli wygra PiS to przybędzie nowe święto narodowe oraz będą prowadzone procesy w s. winnych katastrofy Smoleńskiej a księżą będą dalej napychali się kabzą z fraj... znaczy się "parafian".

Gdybym miał isc na wybory zastanawiałbym się nad Palikotem oraz Nową Prawicą JKM, oni także wiele nie zrobią ale będzie chociaż wesoło.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.145
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Jako, że to będą moje pierwsze wybory zechciałbym zagłosować, więc pójdę, a swój głos oddam na Platformę Obywatelską, ponieważ uważam, że pomimo wad i niedociągnięć rząd D. Tuska zasługuje na jeszcze jedną szansę i PO jest najlepszą obecnie partią do sprawowania władzy.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.967
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ludzie darujcie sobie PO/PIS mieli juz swoje szanse i je zmarnowali, to ze jest trochę lepiej niż kiedyś nie jest ich zasługa. Dajcie szanse nowym twarzom.

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.700
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
clio napisał(a):
Ludzie, PiS??? ??? Z liderem, który nadawałby się do mnie na oddział???
A co, planujesz sobie zmienić terapeutę?
Głosuję na PiS, bo *irytuje* mnie bezmyślność drobnomieszczańskich wyksztauciuchów.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.630
Plusy: 2
Posty: 1.408
Powiem szczerze, że trudno jest mi w tej sytuacji jednoznacznie wskazać "swoją" partię.
Zawiodłem się na rządach PiS, zawiodłem się na rządach PO-PSL.
Zniechęca mnie SLD i RP Palikota. Na pewno nie oddam tez głosu na PJN.
Waśnie oglądam debatę na tvn24. Może ona pomoże podjąć decyzję.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.730
Plusy: 1
Posty: 538
Jeżeli chodzi o wybór między PISem a PO, to mamy dwa wyjścia: 1) głosujemy na oszołomów albo 2) na nierobów. Niech każdy sam rozstrzygnie tę kwestię, bądź też odda głos na inną partię.

Nie ma sensu mówić "ich program najlepiej pokrywa się z moim światopoglądem" więc zagłosuję na nich. Program nie może być jedynym, a do tego najważniejszym czynnikiem, który zaważy na oddanym przez nas głosie. Czemu? Ponieważ program reprezentują ludzie. I teraz powstaje pytanie czy w przypadku PISu jesteśmy w stanie wierzyć w spełnienie obietnic programowych. Tego pewnym być nie mogę, natomiast bez dwóch zdań, w przypadku PISu, za sprawą pana Kaczyńskiego, Ziobry, Macierewicza i pani Kępy najważniejszym tematem następnych czterech lat, będą dywagacje nad katastrofą (czy aby na pewno, może zamachem?) Smoleńską, zwieńczone powielaniem stereotypów złego Rosjanina i Niemca hitlerowca, którzy czyhają na tę biedną owieczkę jaką jest Polska.

Również założenie, że pan Kaczyński i jego zwolennicy będą działać na pożytek kościoła i religii może być błędne. Pragnę przypomnieć, że księża którzy przyszli przenieść krzyż omal nie zostali pobici, o wyzwiskach nie wspominając. To jest raczej zawłaszczanie kościoła, granie religią i walka starym elektoratem, nic więcej.

No ale przyznam szczerze, że na polityce się nie znam. To tylko taka refleksja szarego człowieka.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.665
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Jako, że natchnieniem do napisania Twojego postu była moja wypowiedź, może nieco sprostuję
Nie głosuję na partię patrząc TYLKO i wyłącznie na program wyborczy. Mało prawdopodobne jest zrealizowanie go w 100% przez jakąkolwiek z opcji politycznych. Ale na czymś trzeba bazować.
Drażni mnie, że ludzie głosują na kogoś, bez uprzedniego zapoznania się z programem wyborczym, spytajcie jakiegokolwiek znajomego- jakie założenia przedstawia opcja na którą będziesz głosować?
A co Ci nie odpowiada w innych? Mało kto odpowie na to pytanie. Wkurza mnie już gadanie- głosuję na PO, żeby Kaczor nie wygrał. Ludzie, ile Wy macie lat? To są argumenty dojrzałych osób?
Każda z liczących się partii miała już możliwość być u rządów, więc wiemy czego możemy się mniej więcej spodziewać. I na tej podstawie oddaje świadomie swój głos.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.145
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
East_Kaioshin napisał(a):
więc wiemy czego możemy się mniej więcej spodziewać.
I dlatego oddajesz go właśnie na Prawo i Sprawiedliwość? Przecież pamiętasz co się działo za ich rządów, a teraz tym wywiadem zaszkodził w razie ew. wygranej stosunkom Polsko- Niemieckim. I to Prawo i Sprawiedliwość na czele z Kaczorem działa na szkodę Polski.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » » [Polska] Wybory 2011
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook