Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Z: Kakarot (Dragon Ball Project Z) ocena: 9,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Wspaniała reklama.



Z polskimi napisami:

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 09.12.2019, 12:29
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Shounen napisał(a):
Wspaniała reklama.
Raczej smutna

Typowy (a wręcz stereotypowy) i to na oko trzydziestoparoletni, japoński salaryman wraca po kilkunastu godzinach pracy do domu i pierwsze co robi to odpala grę na konsoli, bo "nostalgia", a poza tym to i tak na nic innego nie ma czasu w swoim życiu... Jeszcze ta zaaferowana dzieciarnia, która się od niego odbija i ani "gomenasai", ani be, ani me, ani pocałuj mnie w tyłek.

Dobrze, że jego lokum wygląda na względnie duże jak na azjatyckie standardy, a nie klitka 10m2.

Co do samej gry -> jak spełni jeden i to bardzo istotny dla mnie warunek w grach typu RPG to kupię na 100%. Tą kwestią jest możliwość farmienia expa. Nawet jeśli potworek miały mi dawać 0,00001% doświadczenia potrzebnego do kolejnego poziomu to i tak chcę mieć taką możliwość. Choćby dlatego żeby porobić Nappę samym Yamchą jeśli mam ochotę, a nie jakieś z góry założone scenariusze, ukryte skrypty, QTE i inne pierdoły. Na razie za mało informacji żeby wiedzieć czego się spodziewać.

Poza tym...
Nareszcie jakiś RPG(!!!) i to jeszcze nastawiony na single player Jest duża szansa, że gra będzie lepsza od Legacy of Goku 2 i 3 (jedynka to kupa), a i nawet Dragon Ball Z: Super Saiya Densetsu na Super Nintendo, bo widać, że posiada m.in rozbudowany system questów + drzewko umiejętności. Niemniej musi być swoboda -> w tytule na SNES była dość spora (w trylogii na GBA również), ale w przypadku ograniczeń można było "oszukać" system robiąc zenkai na Goku, Vegecie, czy Gohanie.

Na minus? Znowu świat DBZ... No ileż można
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kenji Harima napisał(a):
Typowy (a wręcz stereotypowy) i to na oko trzydziestoparoletni, japoński salaryman wraca po kilkunastu godzinach pracy do domu i pierwsze co robi to odpala grę na konsoli, bo "nostalgia", a poza tym to i tak na nic innego nie ma czasu w swoim życiu... Jeszcze ta zaaferowana dzieciarnia, która się od niego odbija i ani "gomenasai", ani be, ani me, ani pocałuj mnie w tyłek.
Zdejmij te ciemne okulary i obejrzyj jeszcze raz

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Shounen napisał(a):
Zdejmij te ciemne okulary i obejrzyj jeszcze raz
Wolę ciemne niż różowe

A tak serio nic nie poradzę, że takie mam odczucia, mimo że gość w reklamie jest zadowolony, a wręcz rozpromieniony Nawet świadomość, że jego polski (a właściwie globalny) odpowiednik robił to samo co on w latach szkolnych, więc już możesz się utożsamiać z owym Japończykiem nie działa. Kulminacyjny moment w którym pada "Wszyscy jesteśmy Son Goku!" również

Co innego jakby dosiadł się do niego syn (wszak DB to z założenia męski świat), a żona szykująca sukiyaki, czy inny ramen wzdychałaby, ale z uśmiechem na twarzy, a nie dezaprobatą jak pannica ze szkoły
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
"Goku umiera! Ostatnia deska ratunku" spoilerujo. Tak poza tym bardzo fajna reklama, szkoda, że gra już taka fajna raczej nie będzie. Pozostaję przy FighterZ.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.380
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Prawda.

Tak mnie zastanowiło, czy nie zrobią kiedyś całego anime w takim stylu.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Furrek
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 2.538
Posty: 164
Na całe anime bym nie liczył, ale może któryś ze starych filmów kinowych w nowym wydaniu, albo odcinek specjalny, to też byłoby coś

Sam opening jest boski, i ta końcówka
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Mi ten styl do anime nie pasuje, ale widzę, że Japończycy idą w tym kierunku. Przypomina mi to Ronję Miyazakiego, którą teraz emitują na TVP ABC.

Nowości od grupy DBmangi
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Mnie też bynajmniej, ale kto powiedział, że będą nas pytać o zdanie. To jest japońskie CGI, tanie i ostatnio w modzie. Był już urywek "przypominający grę" w filmie Broly i nawet nie otrzymał jednoznacznie negatywnych ocen.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.711
Plusy: 4
Posty: 2.006
Yasiek napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=rk-wIgg9fNk

Piękne
Jest nawet Hironobu Kageyama

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.860
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Na wszystkich gameplayach jest muzyka z anime ciekawe czy też tak będzie w pełnej wersji "zwykłej" czy trzeba bulić za Ultimate, która ma mieć jakieś dodatkowe.

Gra wygląda solidnie, jest ładna jak na grę 3D i czuć klimat DBZ. Tutaj CC2 stanął na wysokości zadania tak jak przy Stormach.

Walka także ekstra, takie ulepszone Xeno i chyba nawet powraca siłowanie się na fale.

Niestety ponoć więcej z tego gry akcji niż RPGa no i misje poboczne obok minigierek to tylko przynieś, podaj i obij.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Furrek
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 2.538
Posty: 164
Dragon Ball Z: Kakarot - Character Progression - PS4/XB1/PC

Bardzo przyjemny filmik, zrobił mi jeszcze większego smaka na grę
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.547
Posty: 660
Co raz bardziej się jaram tą produkcją mimo iż styłu głowy wiem że mogę się na tej grze przejechać
Furrek
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 2.538
Posty: 164
Premierowy zwiastun dla tej gry też jest boski
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Trochę mnie śmieszy wypowiedź Vegety. Goku i ochrona najbliższych? Raczej świr z zamiłowaniem do narażania życia w walce, a nie bohater ludzkości.
Pabloskorr Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Pabloskorr
Dni na forum: 1.531
Posty: 27
Witam wszystkich mam takie pytanie, gram od wczoraj w grę i zastanawiam się, gdzie mogę znaleźć tę dodatkową zawartość - mam na myśli trening z nową postacią Akiry? Mam wydanie przed premierowe.

Ogólnie jak macie jakieś rady czy ciekawostki - nie zdradzając za dużo - to możecie się nimi podzielić.
Ja zbieram te kulki jak pacman. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.860
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
3h za mną, pokonałem Radditza i spróbowałem chyba wszystkiego co na ten moment oferuje mi gra i jest spoko. Na pierwszym miejscu oczywiście klimat na co skłąda się piekna grafika (bez rewelki ale w stylu anime), łądne animacje no i oryginalna muzyka, miło z ich strony ze nie żydzyli o nią w DLC a dali w normalnych wersjach. Dalej walka, myslałem, że będzie w stylu Xeno ale jest inna, prosta, zręcznościowa ale sprawia frajdę i można podziałać. Walka z Radditzem czyli pierwsze większe wyzwanie wyglądała przyzwoicie, i tutaj pojawiła się myśl czy nie mogła być jeszcze dłuższa i trudniejsza, przecież Bandai ma w swoim portfolio symulator umierania Dark Souls a taka mechanika i męczące walki pasowały by w DB jak ulał. Garda fajna sprawa, brakowało mi tego w Xeno gdzie jak już cię okładał to nie mogłeś nic zrobić poza zniknięciem zależnym od kondycji.

I w końcu jest świat i tu lipa. Tak jak przewidywałem, po paru aktywnościach zaczyna przynudzać i nie dziwię się Goku, że tęsknił za walką za każdym razem skoro jego życie bez walki tak wyglądało xD No i jeszcze te nieszczęsne roboty z pierwszego DB, które za trzecim razem zrobiły się irytujące. Mam nadzieje, ze z czasem w grze takowi przeciwnicy się zmienią bo jak nie to słabo i to bardzo słabo. Rozumiem, że świat DB jest ciężki w zaprojektowaniu aktywności bo on był zawsze tylko tłem pośródku opowieści w których dominowała tylko walka, ale myślę, ze moznaby to jednak było zrobić ciutkę lepiej aczkolwiek z ostatecznym osądem wstrzymam się aż odblokuje wszystkie możliwości.

VViczpolskorr napisał(a):
Ogólnie jak macie jakieś rady czy ciekawostki - nie zdradzając za dużo - to możecie się nimi podzielić.
Ja zbieram te kulki jak pacman. xD
Nie jest to Skyrim ani Wiedźmin więc nie musisz się 4 razy zastanawiać w co iść, co odblokować ważne by nie olewać tematu całkowicie i przeznaczyć z 10 minut na łowienie ryb, żarcie czy te społeczności choć za te ostatnie jeszcze się nie zabrałem na poważnie a mam tam coś na wydaniu. W walkach korzystaj ze wspomnianej gardy, to klucz do wszystkiego

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Katz napisał(a):
Walka z Radditzem czyli pierwsze większe wyzwanie wyglądała przyzwoicie, i tutaj pojawiła się myśl czy nie mogła być jeszcze dłuższa i trudniejsza, przecież Bandai ma w swoim portfolio symulator umierania Dark Souls a taka mechanika i męczące walki pasowały by w DB jak ulał.
Najważniejsza kwestia -> jest ograniczenie expa na dany etap, czy nie ma? Na przykład w Dragon Ball Z Super Saiya Densetsu było, w Legacy of Goku juz nie. Chcę wiedzieć na ile gra daje swobody, a na ile jest ograniczeń ze względu na (bzdurne) kwestie fabularne.

Wolę żeby to był dobry RPG niż Dragon Ball Sam po grę wybiorę się w poniedziałek.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Z: Kakarot (Dragon Ball Project Z)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook