Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Super (manga) ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 46, 47, 48  
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Ten schemat jest fałszywy. Ziemia Bogów Światów znajduje się w tym samym wymiarze co zaświaty. Nawet z położenia peryferyjnego we wszechświecie żywych łatwiej jest wyczuć ki w zaświatach niż po drugiej stronie Wszechświata.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Schemat pochodzi z angielskojęzycznej wiki Dragon Balla. Trudno mi na ten moment ocenić na ile jest rzeczowy, nie pamiętam też gdzie oryginalnie go opublikowano.

Tak naprawdę skoro nie wiemy nic o rozmiarach tych obszarów, trudno bezpośrednio stwierdzić coś w kwestii dystansu (mówisz o peryferiach). Wg mojej logiki skoro wszechświat żywych jest w tej samej przestrzeni, a zaświaty w innej to wyczuć relacje miedzy nimi powinno być trudniejsze. No, ale każdy na to może spojrzeć jak uważa.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Miło, że nie zapomniano o Chaotzu i też miał swoje pięć minut. A tak poza tym, to wojownicy zet tak średnio się spisali, no może jeszcze Kuririn sobie dobrze w miarę poradził, przynajmniej na początku.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Wciąż idea Roshi'ego, który ma swój własny ultra instynkt mnie strasznie mierzi. Fanservice to jedno, ale brak jakiejkolwiek logiki to drugie.

Skoro Goku przybył pierwszy, myślicie, że to Vegeta zbierze pierwszego liczącego się killa w historii serii?

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Hidden napisał(a):
Skoro Goku przybył pierwszy, myślicie, że to Vegeta zbierze pierwszego liczącego się killa w historii serii?
Nie sądzę. Dlaczego akurat Vegeta nagle miałby coś zdziałać? Nie widzę większych przesłanek. Prędzej Freeza, którego nie ma. Chyba że Toyotaro jest fanem Vegety, to wtedy całkiem możliwe.

Jak tylko zobaczyłem, jak Żółwi Pustelnik się męczy, to nawet pomyślałem prześmiewczo (jeszcze przed gadką o Ultrainstynkcie), że skoro tak kozaczył z Jirenem, to tutaj powinien wygrać bez problemu. Już chyba lepiej by było, żeby zapomniano o tamtej akcji i nie poruszano więcej tego wątku.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Mozę i lepiej niż żeby miał się pojawić na jednej stronie po to tylko, żeby był. To był rozdział w całości dla Goku.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
Ogólnie chyba największy minus tych rozdziałów to to że trzeba czekać 30 dni na kolejny a w historię naprawdę się wkręciłem.

Goku strasznie mi przypominał siebie z serii Z co niezmiernie cenię choć ten śmieszkowy Goku też mi się podoba i nie wspomnę o tym że brakowało mi takiego treningu w Superce po którym Goku wraca i jego siłą są zdziwieni wszyscy a takiego czegoś nie było bodajże od Fukkatsu no F.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Alkis, ja tam lubię se dawkować. Jak oglądam/czytam hurtem, to potem mało we łbie zostaje. Jest dobrze, chociaż raz w tygodniu też nie byłoby źle, tak szczerze.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
vegeta391 napisał(a):
Alkis, ja tam lubię se dawkować. Jak oglądam/czytam hurtem, to potem mało we łbie zostaje.
To u mnie dosłownie na odwrót. Nie cierpię czytać "regularnie", bo od jednego rozdziału do drugiego zdążę zapomnieć, co było, historia przestaje mi się kleić i tracę zainteresowanie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Dwa dodatkowe panele do 56 rozdziału (opublikowane w 12 tomie).
ObrazObraz
W skrócie, o ile niczego nie przekręciłem: zwiadowcy informują Fryzjera, że na planecie, którą chciał podbić, są zbiegowie z Galaktycznego Więzienia i robią rozróbę. Frycek nie jest zainteresowany planetą i poszukiwaniem sprawców, bo nie interesują go bezcelowe sprzeczki. Nakazuje ekipie lecieć dalej w czeluści wszechświata, by znaleźć inną planetę. Berryblue tłumaczy Kikonowi, że panu chodzi o interesy i że liczy się zysk ze sprzedaży planet nadających się do ponownego zasiedlenia.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.767
Plusy: 1
Posty: 219
Jakieś info ile może trwać jeszcze ta saga?

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nie wiadomo nic na ten temat. Moim zdaniem jesteśmy już blisko końca, a w gruncie rzeczy niewiele się w niej działo, zero jakichś zwrotów akcji, które wywróciłyby wszystko do góry nogami, jak to miało miejsce w starej mandze.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Co raz mniej mi się ta manga/saga podoba. Z góry uprzedzam przed spoilerami.

Wychodzi na to, że cały ten Ultrainstynkt można o kant tyłka rozbić. W Turnieju Mocy Goku był w stanie go "opanować". No właśnie, co to w ogóle znaczy? Jak ktoś ma coś opanowane to po prostu to potrafi. A tutaj nawet po treningu z aniołem nie udało mu się skorzystać z ponoć opanowanej techniki. Po prostu bez sensu, przeciąganie fabuły, scenariusz pisany na kolanie i tyle. Byle tylko Vegeta mógł telepnąć się na farcie, dostać standardowo wpierdziel (bo nie wierzę, żeby on w końcu wygrał) i ostatecznie Goku znowu osiwieje.

Grupa Mirai
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Jedyne co może być czynnikiem decydującym, to fakt, że Goku na UI potrafi lepiej unikać magii Kozła, natomiast Vegeta tego nie potrafi, więc kwestia czy Goku zregeneruje się by odpalić UI, bo mam wrażenie, że Vegeta może być szybko złapany jednak przez Kozła, mimo nowej techniki i jeśli absorbuje jego moc to wtedy został by sam Goku na polu bitwy...

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.548
Posty: 661
Shounen napisał(a):
Nie wiadomo nic na ten temat. Moim zdaniem jesteśmy już blisko końca, a w gruncie rzeczy niewiele się w niej działo, zero jakichś zwrotów akcji, które wywróciłyby wszystko do góry nogami, jak to miało miejsce w starej mandze.

Nic dziwnego, akcja dzieje się przed Końcem Z, więc Toyotaro z Toriyamą nie mogą za bardzo poszaleć by nie naruszyć zbytnio oryginalnej mangi.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 46, 47, 48  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Super (manga)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook