Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Super: Super Hero (2022) ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Katz napisał(a):
Ale z tytułem się nie popisali :0
Ja sobie tak luźno interpretuję ten tytuł, że głównym postaciom przyjdzie się zmierzyć, a zarazem rozliczyć z szeroko rozumianym bohaterstwem. Każda z nich na swój sposób natchniona oczywiście przez nowego osobnika, który w filmie się pojawi. Stąd może tyle szumnych zapowiedzi o fabule, bo więcej będzie gadania i dramatu niż walki.
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.547
Posty: 661
Czy ja wiem, jakoś sobie obecnie Dragon Balla bez jakiejś Super duper wykoszonej walki nie wyobrażam. Na moje będzie po prostu komediowy film z elementami walki ze złoczyńcami (coś jak Battle of Gods), ale tutaj faktycznie będzie złoczyńca którego trzeba pokonać w iście superbohaterskim stylu.
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Chodziło mi o to, że nie będzie tyle młócki tyle co np. w Brolim i RoF. W tym drugim to tłukli się ponad połowę filmu. Na Comic-Conie padło po raz kolejny stwierdzenie, ze historia zaskoczy widzów, więc w teorii szykuje się projekt ambitny.

Na ten moment najbardziej cieszy przeskok czasowy i jedyne, czego chciałbym więcej to żeby Piccolo nie został po raz enty wykorzystany jako ten, który udziela chrztu bojowego. Tutaj mam na myśli Pan, bo zdecydowanie wolałbym by w jej przypadku tę rolę przejął Goku.
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.547
Posty: 661
Dwustronicowy wywiad z Akio Iyoku (szefem Dragon Room; redaktor V-Jumpa) i Norihiro Hayashidą na temat DBS: Super Hero in V-Jump.

Iyoku wybrał SDCC do ogłoszenia filmu, ponieważ jest to wydarzenie, które przyciąga uwagę całego świata, a czas został ustalony

Tym razem więcej wizualizacji ujawniono od razu niż w przypadku Broly'ego, ponieważ tym razem wizualizacje naprawdę wyrażają kluczowe elementy filmu i różnią się od wszystkiego, co było wcześniej

Film zaczął się od Iyoku, który myślał o pomysłach z Toriyamą. Wygląda na to, że Toriyama naprawdę dobrze się bawił wymyślając historię i rysując postacie.

Iyoku czuje, że filmy stają się coraz lepsze. Prawdziwe poczucie spójności z fabułą i różnorodności dla nowych postaci. Mówi, że to był ich najlepszy start w projekcie.

Jeśli chodzi o nazwę „Super Hero”, mieli wielu kandydatów do tytułu. Ostatecznie Toriyama zdecydował się na tą wizję i wybrał ją.

Iyoku miał pewne obawy co do wymowy — jeśli nie zrobisz pauzy na końcu „Dragon Ball Super”, zabrzmi to tak, jakbyś się pomylił.

Musisz uważać, aby wypowiedzieć zarówno „Dragon Ball Super”, jak i „Super Hero”. Podobnie jak wcześniej krętą nazwę Super Saiyan God Super Saiyan, to naprawdę pomysł Toriyamy.

Znaczenie tytułu musi pozostać tajemnicą, ale on czuje, że naprawdę pasuje do filmu.

Projekty nowych postaci zawierają zarówno elementy retro, jak i nowoczesne, więc jest podekscytowany, widząc, jak różni ludzie będą je interpretować i reagować na nie.

Nie przypominają żadnych istniejących postaci i prezentują aerodynamiczne, smukłe konstrukcje typowe dla współczesnej twórczości Toriyamy, dzięki czemu wnoszą do DB świeżości.

Ulepszenia kształtu pasa Piccolo mogą również nadać mu nieco bardziej nowoczesnego charakteru. Kuririn czuje się nieco mniej przysadzisty. Nawet znajome postacie zmieniają się nieco z każdym filmem, więc zachęca wszystkich do czekania na kolejne odsłony projektu.

Ciężko pracują, aby przygotować film do premiery krajowej w 2022 roku. Gdyby miał to teraz opisać jednym słowem: „Niesamowite!” Może to zabrzmieć niejasno, ale on jest ciągle podekscytowany tym, co są w stanie zrobić i popisać się w zakresie Dragon Ball w tym filmie.

Norihiro Hayashida (producent):

Na SDCC ujawniają: format online był z pewnością znakiem czasu, ale dzięki niemu udało im się dotrzeć do fanów na całym świecie.

Tablice graficzne naprawdę wyróżniają się tym, że pokazują inną atmosferę niż Broly. Byli świadomi zmiany. Oryginalne materiały (na plansze artystyczne), które otrzymali od Toriyamy dwa i pół roku temu, miały już zupełnie inny charakter.*

*plansze artystyczne nawiązujące do ilustracji domu Piccolo i obszaru na zboczu góry, wykonane przez personel na podstawie materiału Toriyamy

Aby dostosować się do nowych projektów Toriayam, sprowadzili inny personel od Broly i postanowili zrobić to od nowa

Czuje, że to jego najlepszy zespół ze wszystkich prac, żeby nie mówić źle o żadnym wcześniejszym

Motywem estetycznym, który otrzymali od Iyoku dla Broly'ego, była „space opera”. Co oznaczała „space opera” dla DB? Trochę czasu zajęło rozmyślanie nad tym.

Tym razem motywem estetycznym jest „pop”. „Co to jest „pop”? zapytał reżyser i kierownik animacji. Każdy ma na to swój własny sposób patrzenia.

Dużo rozmawialiśmy z Iyoku o znaczeniu „pop” jakieś dwa lata temu, ale ostatecznie postanowiliśmy to wymieszać za pomocą obrazów, a nie słów. Tym razem dużo komunikacji poprzez wizualizacje.

Czy więc ten będzie zupełnie inny niż Broly? Całkowicie, mówi. Będzie miał inne tony niż gwałtowność ostatniego filmu. Tym razem jest to życiowa historia wypełniona żywymi kolorami świata Toriyamy.

Nie może jednak całkowicie stracić intensywności! Będzie zawierać świeżą mieszankę nowych elementów i tego, z czego słynie Dragon Ball. Jeszcze nie ukończony, ale pewny, że będzie to świetny film. W pewnym sensie to on najbardziej nie może się doczekać, kiedy zobaczy ukończony film!
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.547
Posty: 661
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Obejrzę na pewno [ ort! ], mimo, że póki co nie specjalnie oczekuję tego filmu, dopiero ten baner mi się spodobał.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ciekawe, czy Piccolo naprawdę odegra jakąś poważniejszą rolę i będzie trochę więcej czasu na ekranie, czy tylko tak dla hecy dali go obok Goku. W poprzedniej zapowiedzi też się na nim skupiano.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.547
Posty: 661
Shounen napisał(a):
Ciekawe, czy Piccolo naprawdę odegra jakąś poważniejszą rolę i będzie trochę więcej czasu na ekranie, czy tylko tak dla hecy dali go obok Goku. W poprzedniej zapowiedzi też się na nim skupiano.
W Brolym były tylko projekty postaci i nie było go na żadnym znanym mi plakacie, no cóż fabuła będzie się skupiać na Pan i jej 2óch dziadkach.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Świeży trailer po polsku:

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 08.10.2021, 15:03
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.547
Posty: 661
Shounen napisał(a):
Świeży trailer
Przynajmniej odkopali red ribborn a nie Coolera, a i GO BROLY GO GO
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Ciekawe w którym momencie historii będzie obsadzony ten film?

Alkis napisał(a):
Shounen napisał(a):
Świeży trailer
Przynajmniej odkopali red ribborn a nie Coolera, a i GO BROLY GO GO
Chyba przeoczyłem ich wstęgę. Mowa o jakiejś organizacji z półświatka. Kupili mnie tym.

Ed.
Jednak widzę te wstęgi.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez picaZananasem: 08.10.2021, 15:56
Bili Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Bili
Dni na forum: 4.417
Posty: 77
Na panelu padła informacja, że czas akcji jest po filmie z Brolim ale przed 28 TB.
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Pomyśleć, że żartowałem z tym C(w)ellem, a w jakiś sposób trafiłem, bo znowu lata Czerwona Wstęga

Shounen napisał(a):
Ciekawe, czy Piccolo naprawdę odegra jakąś poważniejszą rolę
Tak jak pisałem wcześniej -> zapewne chrzest bojowy dla Pan w ramach Gohan 2.0, gdyż jaką inną rolę mógłby mieć? Bardzo bym chciał żeby była odmiana, ale patrząc, że w kółko te same motywy są klepane to cóż.

Alkis napisał(a):
GO BROLY GO GO
Go BROLY GO GO lata w scenie z Goku, bo chyba trenują(?) na planecie Beerusa. Do tego jedna z postaci w trailerze wygląda niemal identycznie jak ta, która zbudowała ten ogromny bunkier niedaleko domu Goku i zatrudniła Tao Pie Pie jak ochroniarza. Jeden z tych dobrych fillerowych wątków.

Mam nadzieję, że nie tego "niespodziewanego" osobnika Toriyama miał na myśli:

Obraz


W HD ta animacja wygląda nieco lepiej, ale jak to będzie ostatecznie wyglądało zależy od klatek, bo to już ten moment, że niedaleko temu od gry:
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ta Pan wygląda jak wyciągnięta z filmów Ghibli i jak na ironię, bynajmniej nie z tego ich najnowszego wykonanego w 3D.

Na pewno prezentuje się to nieporównywalnie lepiej niż pewna 3D-scenka z poprzedniego filmu, co mnie cieszy. Ciekawie się zapowiada, ale naturalnie wielu się zawiedzie, bo tym razem niewątpliwie będzie bardziej sielankowo, kolorowo i dziecinnie, czyli zupełne przeciwieństwo Broly'ego - i raczej to jest główną przyczyną negatywnych komentarzy.

Kenji Harima napisał(a):
Mam nadzieję, że nie tego "niespodziewanego" osobnika Toriyama miał na myśli:
Bardziej przypomina koleżkę z 11 filmu:
https://twitter.com/creeperman129/status/1446166245544538112
Obraz

Na stronie info z panelu i filmik po polsku:
Dragon Ball Super: Super Hero – nowy zwiastun i plakat

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.547
Posty: 661
IMO tym niespodziewanym osobnikiem jest 4 letnia Pan, cieszę się że zdają sobie sprawę z tego że muszą zrobić ten time skip a nie ciągle tkwić w roku 780.
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Ja myślę, że to RR to zmyłka, jakaś nowa organizacja, która tylko nawiązuje do RR w swojej filozofii najwyżej, ale zobaczymy...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Na jedno by wychodziło, czy to RR, czy jacyś następcy, ale na ich obecność w filmie zwracała też Nozawa w swojej wypowiedzi. Zastanawiam się, czy samo RR to nie jest właśnie ta "niespodziewana postać". Tylko że Toriyama użył w swojej wypowiedzi słowa "kyara" (ang. chara od character), więc chyba miał na myśli konkretną postać. Stary Cell to raczej nigdy nie wróci, ale może jakaś ulepszona wersja?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.547
Posty: 661
Shounen napisał(a):
Na jedno by wychodziło, czy to RR, czy jacyś następcy, ale na ich obecność w filmie zwracała też Nozawa w swojej wypowiedzi. Zastanawiam się, czy samo RR to nie jest właśnie ta "niespodziewana postać". Tylko że Toriyama użył w swojej wypowiedzi słowa "kyara" (ang. chara od character), więc chyba miał na myśli konkretną postać. Stary Cell to raczej nigdy nie wróci, ale może jakaś ulepszona wersja?
Przypominają się stare teorie o Golden i platynowym Cellu
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Shounen napisał(a):
Stary Cell to raczej nigdy nie wróci, ale może jakaś ulepszona wersja?
Panie, nie strasz nawet jeśli to ironia, chociaż technologia Doktora Żirasa swój udział ma, bo ta odrestaurowana RR posiada własne dwa androidy (albo to są właśnie te pierwotne) plus komorę żeby tworzyć kolejne. Niemniej fakt żeby po raz enty przemielać tą samą postać albo ją wywalać w nowym opakowaniu... Wątek Red Ribbon był dopiero co w FighterZ.

Ja cały czas po cichu liczę, że film nie będzie koncentrował się stricte na walce, ale bardziej batalii ideologicznej/emocjonalnej tzn. tłuc się będą, ale w bazowych formach. Jak pomyślę, że "ziemski produkt" miałby wytrzeć Goku w SSB o podłogę to mi się słabo robi.
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.547
Posty: 661
No cóż boskich form to ty ani nikt się raczej nie doczeka, szczególnie że to będzie bardziej kameralna historia.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Super: Super Hero (2022)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook