Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 123, 14.01.2018

Strony: 1, 2  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do sto dwudziestego trzeciego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 14.01.2018 o godzinie 1 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
ArcykapłanWhis Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 34
Dni na forum: 2.285
Posty: 30
Skąd: zkolu
Ale odcinek... 10/10
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin

Dni na forum: 2.729
Posty: 373
Odcinek taki sobie. Poza akcją z wyrzuceniem Jirena słaby. Niestety ta nowa forma Vegety nie podoba mi się.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Pam Mateusz: 14.01.2018, 13:10
Maniek123404 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Maniek123404
Wiek: 37
Dni na forum: 2.819
Posty: 60
Vegeta wygląda jak coś pomiędzy UI a SSJB
Myślę fuzja będzie w jakimś czasie...
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Z humoru na plus Zenusie naśladujący Jirena.

Wyrzucenie Jirena spoko, forma Vegety fakt mogłaby być lepsza, chociaż może tutaj autorzy chcą obecnie oddzielić granicę między Goku i Vegeta, stąd pewnie efekt "UI" jak u Goku, nie mógł być podobny, jak np. przemiany obu w SSJB... bo to w sumie już nudne, więc jeśli pójdą tym tropem w rozgraniczeniu ich dwóch, to wg. mnie spoko...

Dobrze, że tak prosto nie wyleciał ten grubasek.

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Poprzedni odcinek był lepszy. Ten taki sobie.

Grupa Mirai

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Yasiek: 14.01.2018, 18:42
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
W dzisiejszym odcinku kreska oraz animacja lekko kulały ale oczywiście wybaczamy, wiemy jak sprawa wygląda. Ta nowa forma Vegety przypomina mi Vegetę SSJ podczas walki z Cellem, wtedy jego włosy też tak bardzo sterczały
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Nierówny poziom animacji.
Ciekawa forma Vegety.
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Momentami Jiren został narysowany paskudnie! Ale generalnie odcinek bardzo na plus, dynamiczny, trochę humoru i sporo walki. Ciekawie wygląda walka współpracujących ze sobą wojowników. Mam jednak nadzieję, że wkrótce wydarzy się "coś", bo sama walka zaczyna już powoli nudzić, mimo, że jest "spoko". Ale jeśli zamierzają te 7 minut rozciągnąć na najbliższe 10 odcinków, to możemy umrzeć z nudów.
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Czemu na 10 odcinków? Jeśli ta saga ma skończyć w marcu to obstawiam tak:

21 sty, 28 sty, 4 lut, 11 lut, 18 lut, 25 lut (tu możliwe nie będzie odcinka), a potem 4 marca odcinek specjalny - i tu mniej więcej powinien być finał, tak ja bym to widział...

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
ArcykapłanWhis Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 34
Dni na forum: 2.285
Posty: 30
Skąd: zkolu
Jiren od początku turnieju, w niektórych ujęciach wygląda na zalanego niczym król Albanii - jakby ostatniego "cyklu" nie odblokował... W sumie to mogliby pokazać go bez tego prajdtru kombinezona (oczywi od pasa w górę - niegejowska ciekawość), co by rozwiać wątpliwości: czy jest na tyle fit, że coś tam wyrzeźbił, czy leciał raczej taktyką podobną do Toppo - "Najpierw masa!!!... Potem masa!!!"
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Te poziomy mocy to największa tragedia DBS.

Odcinek oceniam jako bardzo dobry, w końcu zobaczyliśmy coś nowego i pomysłowego w wykonaniu Goku. Ciekawe czemu Gohan walczy razem z Freezą z Dyspo, czyżby C17 chciał walki 1 vs 1? Wydaje mi się, że to Freeza da sobie spokojnie radę, a Ci dwaj powinni współpracować. Chyba, że ten z wąsem wypadnie razem z C17. Albo Gohan pomoże Freezie, żeby ten potem pomógł im, ale to byłoby trochę durnowate. Zdaje się - z zapowiedzi - że Freeza coś wykombinuje, sugeruje to aura Beerusa i narrator.

Obraz
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
Odcinek dobry. Jiren bawi sie cieniasami leza a on obraca sie do nich plecami po prostu ich lekcewazy. Vegeta i jego przemiana bez fajerwerkow poprzedni finalflash byl juz lepszy od tej przemiany. Jiren nazwal go wojownikiem ciekawe. Freeza cos kombinuje. Jiren jeszcze ma pewnie zapas mocy. Jego powrot na ring zalosny. Brak teleportacji jest dla niego obciachem jak na tak silnego wojownika. Jiren nie trafil z piesci Goku bo by mogl go zabic taka roznica poziomow ich dzieli.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Mateusz napisał(a):
Zdaje się - z zapowiedzi - że Freeza coś wykombinuje, sugeruje to aura Beerusa i narrator.
To ten zając Dyspo, ma taką samą aure fiolotową.

Grupa Mirai
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
W ostatniej scenie to może być i Beerus, kto wie. Zajec ma bardziej żółte oczy.

Nowości od grupy DBmangi
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
To raczej Dyspo, bo pojawia się przez całą zapowiedź, ale w końcu on i Beerus to przecież "ta sama rasa"

Mnie najbardziej urzekła scena z końca, jak idą w kierunku Jirena.
Przypomniało mi to trochę klasyki postaci Hokuto no Ken, choć może pamięć już nie ta.

Obraz

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Początek z Vegetą mocny, ten Goku, co jak zwykle chce pomóc, ale to tylko pewnie jeszcze bardziej irytuje. I tekst Jirena do Vegety, ależ mu wsiadł na dumę xd.

Pomysł C17 fajny, zwłaszcza że faktycznie wcześniej razem nie walczyli.

Goku vs Jiren, zamiana miejsc, wciąż bardzo podoba mi się muzyka, bardzo pasuje do odcinków. Goku ma dobrze z KI-teleportacją, może się przemieszczać dowolnie, dobry pomysł z tymi małymi pociskami, zupełnie inna technika, normalnie zastawianie min. Co za oryginalność.

No wow, jak Jiren wypadał z maty, to serio byłam w szoku, oglądałam z wielkim napięciem. Nieźle jak się odbił od kawałków skały, Goku powinien go dobić jakąś Kamehamą. ;p

Z widowni jeszcze bardziej polubiłam klauna.

Śmieszy mnie tylko, że miało być dziewięć minut do końca turnieju, a ja tu już drugi odcinek po 20 oglądam xd. Czyli dwie minuty = 40, no przesada.

Goku mocno oberwał, ale nic dziwnego, Jirena musiało wkurzyć, że o mało nie wyleciał.

Haha, Vegeta, który zgadza się z Goku? No coś podobnego.

Znowu muszę pochwalić muzykę, w ostatnich odcinkach jest po prostu genialna, a wspólne siły Vegety i Goku, ich zwiększanie mocy - no suuuper!

Trochę bez sensu z tą obietnicą Vegety, akurat to mi nie pasowało, Vegeta nigdy nie był honorowy. Dumny, owszem, ale rzadko dotrzymywał słowa, wolałabym, żeby zobaczył Bulme, Trunksa i Brę, a nie obcego dzieciaka, co widział dwa razy w życiu. ;p

Klątwa - Dragon Ball
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Odcinek w porządku, ale były lepsze. Za mało Freezera! Czekam, aż Dyspo wyleci na jakiś księżyc, gdzie jego miejsce.

Sentymentalny Vegeta na plus, Gokū zaminowujący to ciekawa odmiana. Takich taktyk chyba nigdy nie stosował.

Shounen napisał(a):
Przypomniało mi to trochę klasyki postaci Hokuto no Ken
Nie tylko tobie.

szarlej_3 napisał(a):
ale rzadko dotrzymywał słowa,
A kiedy on coś obiecał? Poza zemstą na Gokū ofc. Wszak Trunska do lunaparku zabrał.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
vegeta391 napisał(a):
A kiedy on coś obiecał? Poza zemstą na Gokū ofc. Wszak Trunska do lunaparku zabrał.
Nie chodzi o takie dosłowne obietnice, bardziej o to, że nigdy nie był honorowy, zwłaszcza do obcych osób. No chyba że nagle się tak odmienił, jednak skoro mieszkał tylko z Bulmą i dziećmi, to raczej ciężko w to uwierzyć. A co do zabrania Trunksa do lunaparku, to nie wiemy, czy zabrał, bo w mandze jest, że obiecuje i... dalej to już tylko turniej. Kiedyś napisałam opowiadanie, w którym zabrał go do tego lunaparku, ale to tylko luźna interpretacja, a kanon o tym milczy.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 123, 14.01.2018
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook