Forum Dragon Ball Nao

» Kino

Jak często chodzisz do kina?

Jak często chodzisz do kina?
Nie chodzę 31,58% 6 31,58%
Raz na rok 10,53% 2 10,53%
2-4 razy rocznie 47,37% 9 47,37%
Co najmniej raz w miesiącu 10,53% 2 10,53%
Kilka razy miesięcznie 0,00% 0 0,00%
Raz tygodniowo 0,00% 0 0,00%
Kilka razy tygodniowo 0,00% 0 0,00%
Codziennie 0,00% 0 0,00%
Kilka razy dziennie 0,00% 0 0,00%
Mieszkam w kinie 0,00% 0 0,00%
Wszystkich głosów: 19
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Temat nie dotyczy określonego tytułu. Chodzi mi o to jak często chodzicie do kina, na co, jakie filmy lubicie i tak ogólnie.

Ja np. od 2007 "zbieram" (pałętają się po kieszeniach to je zacząłem chować do jednego pudełka) bilety z kina. Mam już drobną kolekcję: (nie patrzcie na te filmy dla dzieci bo czasami byłem z młodszym kuzynem, czasami z rodzicami ), a i niektóre są po dwa razy bo byłem dwa razy :
Eragon ; Eragon ; Artur i Minimki ; Świadek Koronny ; Noc w Muzeum ; Noc Muzeum ; Spiderman 3 ; Harry Potter V ; Katyń ; Złoty Kompas ; Lejdis ; Beowulf ; Lejdis ; 10000BC ; 8części prawdy ; Indiana Jones ; Opowieści z Narnii ; Hancock ; Wall-e ; Moja dziewczyna wychodzi za mąż ; Chłopaki też płaczą ; Mów mi Dave ; Mroczny Rycerz ; Podróż do wnętrza Ziemi ; Podróż do wnętrza Ziemi ; Nie zadzieraj z Fryzjerem ; Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów ; 007:QoS ; To nie tak jak myślisz kotku ; Dragonball:Ewolucja ; Stan Gry.

Trochę tego jest.
A wy?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dałem raz na rok, bo na buble nie chodzę, a na nie buble w sumie też nie za często. Choć może powinienem dać 2-4 na rok.
Głównie chodzę/chodziłem na to co znam z wcześniej - Bond, Władca pierścieni, Gwiezdne wojny, Matrix. Ostatnie było DB Evolution, wcześniej Popiełuszko. Wolność jest w nas, wcześniej 007, a jeszcze wcześniej to chyba Katyń dopiero, a poza tym ostatnio Terminator mi śmignął, to pewnie też pójdę.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
No cóż... w tym roku poszło mi się na Ciekawy Przypadek Benjamina Buttona, Walkirię, Zapowiedź oraz dwa razy na Anioły i Demony. Siłą rzeczy wychodzi raz na miesiąc, ale patrząc na moje dotychczasowe osiągi przez ponad 19 lat mego życia będzie coś w okolicach raz na rok.
I w zupełności mi to wystarczy. Wolę czytać książki.

Aczkolwiek marzy mi się jakiś miły maraton nocy z Władcy Pierścieni...

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
2-4 razy do roku. Głównie są to wyjścia z klasą, sam rzadko chodzę, bardzo rzadko. Panienek do kina też nie ciągam, już wolę iść sam, niż płacić za ryk i przeszkadzanie mi podczas seansu. W tym roku byłem jedynie na Generale Nilu.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.710
Plusy: 1
Posty: 538
Odpowiedź 2-4 razy rocznie doskonale pasuje do mojej osoby. W tym roku zdążyłem się załapać na Zapowiedz, Popiełuszko. Wolność jest w nas oraz Walkirię. Wychodzi na to, że jest to trochę dużo jak na 5 miesięcy, ale oprócz nowego Wolverina, który jest gdzieś tam w planach, nie mam zamiaru uczęszczać do kina. Kupa kasy na to idzie i najczęściej są to pieniądze wyrzucane w błoto. Poza tym od czego ma się torrent? Podpisuję się też pod zdaniem Drakan, książki lepsze niż kino.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Oj, rzadko i to bardzo. Co ja mam zrobić? W Wawie film leci już we wszystkich kinach już np. w maju, a w łukowskim kinie ten sam film pojawia się po miesiącu albo i lepiej.

Mój ojciec i emule są znacznie szybsi. Niezbyt to chwalebne, ale szczerze? Wolę siedzieć w domu i z rodzinką coś oglądać, niż liczyć ludzi, którzy podczas seansu latają do kibla. Jeszcze w dodatku jak to jakaś hollywodzka super produkcja i jest sporo młodych ludzi to w kinie panuje wszechogarniający szelest, chrupanie i bulgotanie. Lepiej przed kompem albo telewizorem rozwalić się wygodnie i oglądać.

Głupie podejście? Co wolicie: krzesło w kinie i ćlamanie, czy dobra jakość obrazu i dźwięku na fotelu?

Do kina chodziłam właściwie tylko ze szkołą. Teraz szkołę skończyłam. Gdyby był jakieś fajne seanse to pewnie chodziłabym częściej. Np. noc japońskich horrorów, albo filmów Miyazakakiego. Coś cudownego.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Jeszcze jakiś czas temu w kinie bywałem raz na dwa lata, teraz częstotliwość trochę wzrosła oscyluje około 2-4 razy do roku. Zazwyczaj szkoda mi kasy, no i ciężko znaleźć odpowiednie towarzystwo do filmu o cięższej tematyce. W tym roku zaliczyłem Antychrysta, Walkirię wcześniej to min. U23D, Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki, 300.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.512
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Ja chodzę do kina kilka razy w roku, zazwyczaj na głupie bajki żeby się odmóżdżyć <madagaskar, etc. xD> i na horrory jak mi się podoba plakat... XD
Ostatnio byłam na REC* czy tam Sierocińcu - nie pamiętam : P

[ Dodano: 01.06.2009, 7:39 (po 51 sekundach) ]
Danevert napisał(a):
no i ciężko znaleźć odpowiednie towarzystwo do filmu o cięższej tematyce.
Danevert napisał(a):
ndiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki, 300.

... xD

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Do kina wpadam raz na jakiś czas. I to bardzo nieregularnie.
Ostatni film na którym byłam( i to z klasą) to o księdzu Popiełuszko.
Chciałam pójść na DB evolution ale w mieście w którym mieszkam(przez 99% zwanym wielką wiochą) jest tylko jedno dziadowskie kino do którego wszystko idzie z takim opóźnieniem , że szkoda gadać i w rezultacie nie poszłam. DB evolution doszło z 3 tyg. opóźnieniem Lubię chodzić do kina bo tam jest taka fajna atmosfera. Jak się ciemno robi to aż mi się chce oglądać.
Jak już to na Harrego Pottera(wszystkie filmy obejrzałam) czy coś innego w tym stylu. Na bajki jak lecą to nie chodzę, bo uważam , że za stara jestem na takie głupoty.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.431
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Bardzo rzadko, zazwyczaj z klasą, choć nie zawsze takie wyjście wypaliło. Ostatni raz w kinie byłam na Popiełuszko - Wolność jest w nas. Zresztą wolę ściągnąć film i w spokoju obejrzeć go w domu. Do kina powinno się chodzić aby obejrzeć film a nie po to, aby juz na samym początku wyciągnąć jedzenenie albo w trakcie seansu zacząć gadać z kumpelą.

Gdybym miała kino niedaleko, pewnie chodziłabym częściej, a tak jest oddalone o 13 km i ograniczony mam dojazd, więc zbyt często nie chodze. Nie mogę też na nikogo liczyć, by mnie odwiózł, mój brat jest nieużyty a jego wieczna wymówka to"nie mam paliwa" więc aby byc na bieżąco pozostaje mi tylko śćiągnąć film i obejrzec w domu.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Newfolder Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Newfolder
Wiek: 35
Dni na forum: 5.457
Posty: 32
Skąd: Tychy
Ostatni film, na którym byłem to "Star Trek" i poszedłem na niego z własnej woli. Pewnie raz na 2 miesiące jestem w kinie, nie jestem pewien bo nie prowadzę takiej statystyki. Większość filmów, które mnie interesują, które śledziłem przez czasami parę lat po prostu muszę obejrzeć w kinie bo jakże by inaczej.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Uwielbiam kino. Nie ma nic lepszego niż ujrzenie filmu na wielkim ekranie. Najgorsze jest to, że wraz z wybudowaniem galerii w Białymstoku pojawiła się u nas sieć kinowa Helios, która niestety, ale z czasem wybiła swoich konkurentów. Strasznie tego żałuję, bo kiedyś mogłem pozwolić sobie na częstsze odwiedzanie kina, bo bilet kosztował o prawie połowę mniej niż w Heliosie. Teraz jak już idę do kina to na coś co na prawdę jest warte wydania tych 20 złotych. Ot chociażby Hobbit w 2012 roku

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Brajla
Nameczanin
Nameczanin
Brajla
Wiek: 31
Dni na forum: 5.095
Posty: 51
Nie chodzę do kina, bo nie lubię. Wolę w domu obejrzeć jakiś film
A najbardziej lubię horrory, thrillery, dramaty, no i mogą być też romanse.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
W kinie ostatni raz byłem w 2005 na "Wyznaniach Gejszy",a w kinie nie bywam prawie w ogóle.Wolę sobie kupić jakiś film na DVD (jest niewiele droższy niż sam bilet do kina) i obejrzeć go w domu.Cóż...tak już mam.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Do kina chodzę zazwyczaj na filmy "dużego kalibru" typu np. "Władcy Pierścieni", "Matrix", coś co chcę koniecznie zobaczyć na wielkim ekranie, jakieś spektakularne potyczki, fantasy, filmy animowane, dramaty. Jestem niestety rzadkim gościem w kinie, wkurza mnie ten smród popcornu, gadający ludzie i pół godziny reklam przed seansem.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Kino
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook