Informacje

Dragon Ball

INFORMACJE
-
MIEJSCA I ORGANIZACJE -- GINYU FORCE
Logo


Zdjęcia

Opis

Ginyu Force to specjalna, elitarna jednostka bojowa Freezera, przeznaczona do pokonywania trudniejszych niż zwykle przeciwników. Składała się z pięciu silnych wojowników.

Została wezwana na planetę Namek z rozkazem odnalezienia i zabrania Smoczych Kul i zajęcia się Vegetą, Kuririnem oraz Son-Gohanem. Początkowo wszyscy prócz Goldo radzili sobie bardzo dobrze, jednak kiedy na pole walki przybył Son-Goku, nie mieli szans.

Przed każdą swoją walką lub po wylądowaniu na planecie, tańczyli swój specjalny i bardzo zabawny taniec, który nie miał nic na celu.


Członkowie

Ginyu: Przywódca Ginyu Force. Ma fioletową skórę i dwa rogi. Był on najsilniejszym z elitarnej jednostki Freezera. W walce z Son-Goku wykorzystał swoją najlepszą i niezawodną technikę walki Body Change Beam, dzięki czemu przejął ciało przeciwnika. Póżniej kiedy miał zamiar wejść w Vegetę, przez pomyłkę zamienił się ciałem z żabą i nią pozostał juz do końca swojego życia.

Ji-Su: Ma czerwoną skórę oraz białe i długie włosy. W każdej swojej trudnej walce wykorzystuje technikę walki Crasher Ball. Walczył on z Vegetą, lecz nie był zbyt silny i z bardzo niewielkim trudem zginął.

Berter: Najwyższy i zarazem najszybszy z członków Ginyu Force. Jego najlepsza technika walki wraz z techniką walki Crasher Ball stanowiły moc o ogromnej sile rażenia, która mogła zranić nawet najpotężniejszego wojownika. Ale Son-Goku z łatwością się obronił.

Recoom: Czwarty co do siły z wojowników Ginyu Force. Jego najlepszą techniką walki była Eraser Cannon, czyli energia wylatująca z ust. Został pokonany jednym ciosem przez Son-Goku, lecz zabity zupełnie niepotrzebnie przez Vegetę.

Goldo: Najsłabszy z należących do elity Freezera. Jest zielony, okropnie śmierdzi, a do tego ma aż cztery oczy. Umiał manipulować czasem. Tylko dzięki tej technice walki był groźnym przeciwnikiem wszystkich. Kiedy miał zamiar nabić na pal Son-Gohana i Kuririna, został pokonany znienacka przez Vegetę. Zginął jako pierwszy z Ginyu Force.


<- POWRÓT DO DZIAŁU

GINYU FORCE -- MIEJSCA I ORGANIZACJE
-
INFORMACJE
Informacje ►
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker