Informacje

Dragon Ball

INFORMACJE
-
UBRANIA
East Kaioshin
Opis:

Taki strój zawsze nosi East Kaioshin. Buty są czerwone, pas pomarańczowy, kamizelka granatowa, a reszta jasnoniebieska. Ponadto w jego skład wchodzą okrągłe kolczyki.


Gogeta i Gotenks
Opis:

Te ubranie noszą tylko Gogeta i Gotenks. Spodnie tego stroju są białe, a naramienniki koloru żółtego. Pas i buty są granatowe. Strój ten nie ma w ogóle rękawów. Klatka piersiowa wojownika jest zupełnie odkryta.


Jinzo Ningen 17
Opis:

Ciuchy noszone przez cyborga Jinzo Ningen 17. Spodnie mają kolor niebieski, koszulka jest biała, kamizelka czarna, zaś chusta czerwona.


Kaio
Opis:

Strój noszony przez wszystkich przedstawicieli rasy Kaio. W jego skład wchodzą czerwona bluzka z białymi zakończeniami, czarne okulary i czapeczka z czułkami oraz szeroka czarno-żółta kamizelka ze znakiem Kanji.


Kibito
Opis:

Strój Kibito. Szeroka kamizelka jest ciemnoczerwona, koszulka niebieska, buty żółte, a reszta pomarańczowa.


Mister Popo
Opis:

Ubranie, ktore zawsze nosił Mister Popo. Składa się on z białych spodni i turbanu, niewielkiej fioletowej kamizelki, a także czerwonych butów i pasa.


Paikuhan
Opis:

Tak zawsze ubiera się Paikuhan, wojownik North Kaio-Samy. Składa się on z białych spodni, niebieskiej koszuli, ciemnego pasa oraz turbanu.


Piccolo
Opis:

Strój noszony przez Piccolo. Jest on bardzo ciężki i przez to wojownik noszący go jest silniejszy i szybszy niż przedtem. Składa się on z białych turbanu i peleryny oraz granatowych spodni i niebieskiego paska.


Pilaf
Opis:

Ubranie, w które zawsze ubierał się Pilaf. Czapeczka jest barwy czerwono-niebieskiej, a bluzka zielono-białej. W środku znajduje się znak Kanji.


Ro Dai Kaioshin
Opis:

Strój od począku noszony przez Ro Dai Kaioshina. Jest niebieski, prócz granatowej kamizelki i jakiegoś czerwonego pasa.


Saiyaman
Opis:

Taki strój wymyśliła Bulma dla Son-Gohana. Składa się z czerwonej peleryny, hełmu lub chusty, zielonej długiej bluzki, pasa oraz białych rękawic i butów.


Son-Gohan
Opis:

Jest to strój, który nosił mały Son-Gohan w wieku 5 lat i zapewne wcześniej. Ubranko jest koloru żółtego, na którym znajduje się jeden znak Kanji. Składa się ono dodatkowo z czerwonej czapeczki, do której jest przyczepiona Smocza Kula oraz zielonej bluzki.


Son-Gohan
Opis:

Strój prawie taki sam, jaki miał Piccolo, poza tym, że w tym nie ma turbanu. Naramienniki i pas są barwy raczej granatowej, buty pomarańczowej, a koszula i spodnie fioletowej.


Son-Gohan
Opis:

Ten strój nosił Son-Gohan podczas wizyty na Kaioshinkai. W jego skład wchodzą białe spodnie, niebieska bluzka i granatowa kamizelka, nakładana na tę właśnie bluzkę oraz czerwone buty.


Son-Goku
Opis:

Jest to małe ubranko, które nosił Son-Goku na samym początku serii. Naramienniki są koloru czerwonego, pas białego, zaś cała reszta jest niebieska. Dodatkowo Son-Goku miał przyczepiony do niego kij Nyoibo.


Son-Goku
Opis:

Ubranie treningowe, króre nosił Son-Goku od czasu, kiedy trenował u mistrza Kami-Samy. Naramienniki, buty, pas i podkoszulka są koloru granatowego, natomiast spodnie i koszula pomarańczowego. Każda jedna rzecz, prócz pasa, spodni i koszuli waży po 20 kilogramów.


Trunks
Opis:

Jest to strój noszony przez Trunksa z przyszłości. Składa on się z koszulki, niebieskiej kurtki, na której ramieniu widnieje logo firmy Capsule Corporation, spodni oraz pomarańczowych butów. Ponadto jest dołączony do niego miecz.


Uczniowie Kame sennina
Opis:

Te ubranie noszą tylko uczniowie Kame sennina. Składa ono się z czerwonej koszuli, na której widnieje znak Kanji oznaczający Kame, czyli żółw, spodni, ciemnego pasa oraz butów koloru niebieskiego.


Yajirobei
Opis:

Brązowe i szerokie ubranie, które zawsze nosi Yajirobei. Naramienniki, pas i buty są koloru granatowego. Dodatkowo w komplet wchodzi ostry miecz z pochwą.


UBRANIA
-
INFORMACJE
Informacje ►
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker