Informacje

Dragon Ball

INFORMACJE
-
ZWIĄZKI I PARY
Son-Goku i Chi-Chi

Gdy spotkali się pierwszy i drugi raz byli jeszcze małymi dziećmi. Zachowanie Son-Goku sprawiło, że Chi-Chi postanowiła wyjść koniecznie za niego za mąż. Goku zgodził się na to, nie wiedząc o co w tym w ogóle chodzi.

Trzeci raz spotkali się dopiero podczas Tenkaichi Budokai 23. Wtedy młody Saiya-jin nie poznał pięknej Ziemianki. Spotkali się w walce ćwierćfinałej, którą wygrał Goku. Potem Chi-Chi wyjawiła mu swoje imię i obietnicę, którą on kiedyś złożył. Saiya-jin danego wcześniej słowa dotrzymał. Wygrał Tenkaichi Budokai, po czym wziął ślub z Chi-Chi.

Niecały rok później urodził im się Son-Gohan, a dopiero 11 lat potem mały Son-Goten. Zanim jeszcze skończył się Dragon Ball Z, Son-Goku i Chi-Chi mieli wnuczkę o imieniu Pan, która to zrodziła się ze związku Son-Gohana z Videl, córką Mister Satana.


Vegeta i Bulma

Vegeta zaraz po powrocie z planety Namek zamieszkał w Capsule Corporation, czyli domu Bulmy.

Dumny książę Saiya-jinów nigdy w widoczny sposób nie okazał jej uczucia, ani nic podobnego. Inaczej było z Bulmą, w której było widać, że kocha męża. Na przykład czuła w sobie śmierć męża, gdy Vegeta zginął wysadzając się w powietrze kończąc tym samym walkę z Buu.

Pierwszym ich dzieckiem był Trunks. Bulma miała już wtedy około 34 lata. Po około czternastu latach urodziła córkę, którą nazwano Bra.

Vegeta z czasem nieco znormalniał i przyjął do swojej wiadomości, że ma na Ziemi rodzinę.

Pod koniec serii Dragon Ball GT pojawiło się dwoje prawnuków tego związku, Vegeta Junior, bardzo podobny do Vegety, i jego matka, podobna do Bulmy.


Kuririn i Jinzo Ningen 18

Związek ten rozpoczął się w okresie poprzedzającym Seru Game. Mając możliwość niedopuszczenia do zaabsorbowania ładnej Jinzo Ningen 18 przez Seru, Kuririn nie potrafił zdetonować ukrytej w jej ciele bomby. Później poprosił Shen-Rona, by unieszkodliwił bomby, które zostały kiedyś zainstalowane w ciałach dwóch cyborgów.

Być może związek ten zaczął się już przed opisanymi wydarzeniami, kiedy to dziewczyna pocałowała Kuririna w policzek, zaraz po pokonaniu przez cyborgów większości wojowników Z.

Trzy lata potem Kuririn i Jinzo Ningen 18 wzięli ślub, a rok później urodziła się im córeczka Marron.


Son-Gohan i Videl

Poznali się oni w Orange Star High Scool. Son-Gohan przed dłuższy czas uchodził za klasowego ofermę, aby nikt nie odkrył, że to on właśnie pokonał Seru, gdyż nie chciał tych wszystkich spotkań z dziennikarzami.

Natomiast Videl chodziła opromieniona sławą ojca i własną, gdyż w trudnych przypadkach pomagała policji łapać bandytów i złodziei. Saiya-jin w wolnych chwilach również walczył z przestępcami, ale pod przebraniem Saiyamana. Wkrótce Videl to odkryła i została jego dziewczyną.

Son-Gohan nauczył ją nieźle latać i bardzo dobrze walczyć. Po ich ślubie urodziła im się córeczka o imieniu Pan.


Tenshinhan i Ranchi

Jako Ranchi w niebieskich włosach nie dostrzegała obecności Tenshinhana, lecz jako Ranchi w żółtych włosach stanowiła z nim parę.

Tenshinhan natomiast za nią nie przepadał. Wkrótce przeszkadzała mu ona za bardzo w trudnych treningach, a mu niezbyt się to podobało. Zaczął on nawet przed nią uciekać. Nigdy nie zawarli związku małżeńskiego.

Pod koniec Dragon Ball Z i w Dragon Ball GT stali się postaciami zupełnie epizodycznymi i nieznaczącymi.


ZWIĄZKI I PARY
-
INFORMACJE
Informacje ►
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker