Katz
24 października 2016 (21:29)
Dragon Ball Heroes, gra dostępna na automatach w salonach gier w Japonii, obchodzi swoje 6-lecie. W związku z tym Bandai Namco przeprowadziło wczoraj transmisję z wydarzenia, którego gośćmi specjalnymi, tak jak przed rokiem, byli Masako Nozawa (głos Son Goku) oraz Ryō Horikawa (głos Vegety).


Tak jak przed rokiem, nie mogło zabraknąć komentarza od Akiry Toriyamy:

Dziękuję, że już szósty rok gracie w Dragon Ball Heroes! Jako autor jestem szczęśliwy, że bawicie się tak długo! Od listopada zmieni się ona w Super Dragon Ball Heroes i będzie jeszcze fajniejsza! Wow! Wygląda na to, że pracownicy Bandai nie zamierzają spoczywać na laurach! Od teraz ekscytujcie się tymi super bitwami tak bardzo, jak tylko możecie!!

Super Dragon Ball Heroes, o której wspomniał Toriyama, to nowa wersja gry, która wystartuje 11 listopada 2016. Dodatkowo twórcy ujawnili nowe postacie, które pojawią się w grze – Vegeks, Freeza: Xeno oraz Majin Towa.


Dragon Ball Heroes to gra karciana stworzona przez firmę Dimps, dostępna od 2010 roku w japońskich salonach gier. Gra doczekała się także dwóch wydań na konsolę Nintendo 3DS – Dragon Ball Heroes: Ultimate Mission oraz Dragon Ball Heroes: Ultimate Mission 2.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker