Shounen
19 stycznia 2023 (10:21)
Mamy przyjemność zaprosić na Aicon 2023, rybnicki konwent miłośników Japonii, który objęliśmy patronatem medialnym.


Serdecznie zapraszamy Was na Aicon 2023 – konwent pełen miłości, który w tym roku odbędzie się w konwencji White Day! Impreza odbędzie się 18-19 marca 2023 roku w ZST przy ul. Kościuszki 5 w Rybniku.

Czym jest White Day?
W Japonii w dzień walentynek dziewczyny ofiarowują swojej sympatii własnoręcznie robione czekoladki. Miesiąc po tym wydarzeniu, 14 marca, obchodzony jest White Day. W ramach odpowiedzi na walentynkowe czekoladowe podarki osoba ma okazję odwzajemnić się za prezent, obdarowując osobę, od której je otrzymała. Początkowo za najlepszy podarunek uważane były pianki, od których pochodzi pierwotna nazwa – Dzień Pianek (ang. Marshmallow Day), później zmieniono ją na bieżącą: White Day!

Spędźmy więc wspólnie nasze White Day – jedyne w swoim rodzaju walentynki, które rozgrzeją Wasze serca!

Zapraszamy do zatopienia się w masie prelekcji, konkursów, unikalnych wydarzeń związanych oczywiście z Japonią oraz tematami jej pokrewnymi! Będziecie mogli wybierać spośród bogatego wachlarza atrakcji, który starannie dla Was przygotujemy.

Aicon to także doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu ze swoją drugą połówką, a jeśli jesteście singlami – nic straconego! Może to właśnie u nas poznacie kogoś wyjątkowego?

Zaproście swoich przyjaciół, bliskich i dajcie się porwać magii miłości!

Konwent odbędzie się w dniach 18-19 marca 2023 roku w Rybniku. Zapraszamy do śledzenia strony wydarzenia na Facebooku oraz na stronę internetową festiwalu – www.aicon-fest.pl.

Wkrótce na naszej stronie pojawi się konkurs, w którym do wygrania będzie wejściówka na konwent.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker