Katz
5 maja 2021 (22:46)
Według oficjalnej strony internetowej anime promującego grę Super Dragon Ball Heroes premiera czternastego odcinka Big Bang Mission (trzeciego nowej sagi) została zaplanowana na niedzielę 9 maja 2021 roku.

Duma rasy wojowników! Przebudzenie Vegety!!
Na planecie Vegeta trwa walka pomiędzy Vegetą, Tullece'em i Cumberem. Vegeta jest bezsilny przeciwko Tullece'owi w formie złego Saiyanina. Na miejsce teleportują się Goku i Hearts, ale zostają wciągnięci w walkę z Saiyaninem w czerwonej masce. Przez oddziaływanie złej aury Vegeta bliski jest szaleństwa, ale przezwycięża ją swoją saiyańską dumą. Wtedy zrodzony zostaje nowy, przebudzony wojownik!

Dragon Ball Heroes to salonowa, elektroniczna gra karciana wydana w 2010 roku, która w 2016 roku ewoluowała w Super Dragon Ball Heroes. Doczekała się trzech wersji na konsolę Nintendo 3DS oraz gry o podtytule World Mission na Nintendo Switch i PC, jak również kilku mangowych adaptacji.

Pierwszy odcinek animowanej wersji Super Dragon Ball Heroes ukazał się 1 lipca 2018 roku. Odcinki trwają po 9 minut i pojawiają się nieregularnie.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker