Shounen
13 stycznia 2019 (23:15)
W najnowszym odcinku anime promującego grę Super Dragon Ball Heroes rozpoczęła się nowa historia – saga wszechświatowego konfliktu, o której pisaliśmy na początku roku. Prezentujemy tłumaczenie jej opisu oraz listy postaci, które zostały zamieszczone na oficjalnej stronie internetowej serii.

Walki na Więziennej Planecie to dopiero wstęp. Do akcji wkraczają nowi potężni wrogowie – wojownicy z "Obszaru Środka"!

Obszar Środka pojawił się przed rozpadem Więziennej Planety. W centrum tego przepełnionego złowieszczym, czerwonym światłem miejsca znajduje się Nasiono Wszechświata, które kryje w sobie energię zdolną powołać do życia nowy wszechświat. Podczas eksperymentu na Więziennej Planecie Fu przelał do Nasiona Wszechświata energię, mając nadzieję na stworzenie nowego wszechświata, ostatecznie mu się to jednak nie udało.

Tuż przed eksplozją Więziennej Planety pojawia się Zamasu – okazuje się, że w Obszarze Środka byli zapieczętowani najsilniejsi i najgorsi wojownicy! W trakcie wybuchu Więziennej Planety pieczęć została zerwana, uwalniając z Obszaru Środka wojowników, którzy zamierzają wcielić w życie swój plan obalenia bogów!

Oto rozegra się bezprecedensowa walka pomiędzy najsilniejszymi wojownikami wszechświatów oraz najgorszymi wrogami z Obszaru Środka, w której stawką będzie wszechświat!

I co będzie z Goku, który po przebudzeniu Ultrainstynktu i pokonaniu Cumbera był w centrum eksplozji Więziennej Planety?


"Obalimy wszystkich bogów"

Udostępniono również nową podstronę z listą postaci, które pojawią się w nowej sadze – liczy ona sześć pozycji i zawiera grafiki, imiona oraz krótkie opisy i aktorów podkładających głosy.

Bohaterowie – wojownicy z Obszaru Środka

Hearts
Posiada zdolność czytania w myślach, której używa do kontrolowania wojowników z Obszaru Środka. Chce użyć Nasiona Wszechświata, które ma energię zdolną powołać do życia nowy wszechświat, by obalić Króla Wszechrzeczy. Powody, jakimi się kieruje, nie są znane.

Seiyū:
Takehito Koyasu (子安武人)

Kamin
Sztuczna forma życia z szóstego wszechświata. Bliźniacza siostra Orena. Ma zdolności samoleczenia, pasożytnictwa, mącenia w mózgach i podobne. Przytłacza wojowników, kiedy walczy wspólnie z Orenem.

Seiyū:
Minami Tsuda (津田美波)

Oren
Sztuczna forma życia z szóstego wszechświata. Brat bliźniak Kamin. Posiada te same umiejętności co Kamin. Lubi walczyć i ma wystarczającą moc, by móc rywalizować z Hitem.

Seiyū:
Yūta Kasuya (粕谷雄太)

Cumber
Saiyanin zapieczętowany w Obszarze Środka. Wykorzystując swoją potężną moc, uwolnił się na Więziennej Planecie, gdzie dręczył Goku i resztę. Został pokonany przez Goku, który przebudził w sobie Ultrainstynkt, ale jego miejsce pobytu pozostaje nieznane.

Seiyū:
Rikiya Koyama (小山力也)

???
Wojowniczka z Obszaru Środka. Szczegóły nieznane.

Scalony Zamasu
Były kandydat na Boga Światów w dziesiątym wszechświecie. Schwytany przez Fu i umieszczony w Obszarze Środka. Łączy siły z Heartsem w celu obalenia Króla Wszechrzeczy. Jego prawdziwe zamiary pozostają jednak nieznane.

Seiyū:
Shin'ichirō Miki (三木眞一郎)

Dragon Ball Heroes to salonowa, elektroniczna gra karciana wydana w 2010 roku, która w 2016 roku ewoluowała w Super Dragon Ball Heroes. Gra doczekała się trzech wersji na konsolę Nintendo 3DS, a także kilku mangowych adaptacji.

Pierwszy odcinek animowanej wersji Super Dragon Ball Heroes ukazał się 1 lipca 2018 roku. Odcinki trwają po 9 minut i pojawiają się nieregularnie.
komentarze (1)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker