Shounen
4 sierpnia 2023 (15:00)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono tysiąc sto dwudziesty piąty wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to rysunek i wiadomość zamieszczone we wstępie do czwartego tomu serii databooków Daizenshū z października 1995 roku.


Wygląda na to, że czwarty tom to "przewodnik po świecie" Dragon Balla. Dla redakcji z pewnością był to ciężka przeprawa. Zwłaszcza jeśli chodzi o plany budynków, mapy i tego typu rzeczy, do których ja sam się nie przykładałem i przedstawiałem dość niedbale, a wielu rzeczy nie wyjaśniłem zbyt dokładnie. Czy nie mieli trochę dość, gdy natykali się na te niespójności? Wybaczcie.

Dragon Ball: Daizenshū to seria dziesięciu (siedmiu głównych i trzech dodatkowych) databooków wydawanych w latach 1995-1996.

Czwarty tom skupia się na przedstawieniu elementów świata, jak np. rasy, rodzaje ataków, maszyny i technologie czy lokalizacje na Ziemi i poza nią.

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych obecnie co dwa dni od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker