Shounen
20 września 2018 (12:32)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono sto siedemdziesiąty pierwszy wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to zawierająca rysunek polskiego czołgu strona z kolumną "Voice of Model Fan" z wydanego 13 lipca 2008 roku magazynu Armour Modelling (#8/2008).


Armour Modelling to wydawany od 1997 roku japoński miesięcznik przeznaczony dla miłośników modelarstwa. W tekście mangaka opowiada o swoich ulubionych modelach i czołgach. Z początku zamierzał narysować dla magazynu postać samego siebie w dobrze znanej masce przeciwgazowej, ale z obawy, że będą mieć pretensje "co za niechlujna maska przeciwgazowa!", zamiast tego narysował ulubiony polski czołg TKS z załogą.

Do materiałów mangaki wykonanych na potrzeby magazynu Armour Modelling odwoływano się już wcześniej we wpisach 70 i 158.

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (1)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker