Shounen
30 października 2018 (15:15)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono sto dziewięćdziesiąty siódmy wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to strona tytułowa one-shota Kintoki: Kinmezoku no Toki, który opublikowano 15 listopada 2010 roku w Weekly Shōnen Jumpie (#50/2010).


Manga Kintoki: Kinmezoku no Toki liczy 31 stron i opowiada o przygodach Tokiego, jednego z ostatnich przedstawicieli rasy wojowników o nadzwyczajnych mocach, charakteryzujących się złotymi oczami i krótkim czasem życia. Zarabia on na życie polowaniem na pterodaktylopodobne stworzenia, a pewnego razu spotyka tajemniczą dziewczynę podającą się za Wenusjankę.

Była to ostatnia z prac zamieszczonych w ramach projektu "Top of the Super Legend", serii sześciu one-shotów znanych mangaków. Rozdział nie ukazał się nigdy w formie tomikowej.

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker