Shounen
20 grudnia 2018 (16:09)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono dwieście trzydziesty trzeci wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to ostatnia strona z kalendarza zamieszczonego w Weekly Shōnen Jumpie wydanym 19 grudnia 1986 roku (#5/1987).


Dołączony do numeru kalendarz podzielony był na kwartały i każda strona przedstawiała postacie z DB. Na prezentowanej stronie, obejmującej miesiące październik-grudzień, widzimy Goku i Boskiego Miszcza w strojach świętego Mikołaja, którzy lecą rozdawać prezenty.

W omawianym numerze znalazł się także 105 rozdział mangi DB, a do kalendarza mangaka odniósł się w cotygodniowym komentarzu publikowanym w magazynie:

Rysowanie kalendarza to była ciężka robota. Podoba się? Powieście go sobie na ścianie i korzystajcie przez najbliższy rok.

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker