Cienie północy
Shounen
24 maja 2019 (14:07)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono trzysta trzydziesty pierwszy wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to strona z wydanego 2 kwietnia 2008 roku majowego numeru magazynu Jump Square, zawierająca rozmowę Akiry Toriyamy z Masakazu Katsurą o ich pracy nad mangą Sachie-chan Guu!!.


Sachie-chan Guu!! (lub Good!!) to 53-stronicowy one-shot opowiadający o dziewczynie, tytułowej Sachie, która po spotkaniu kosmitów wyrusza z nimi w podróż, by w zamian za nagrodę pomóc im w pokonaniu wroga.

Manga to efekt współpracy Akiry Toriyamy (odpowiadał za historię) z Masakazu Katsurą (rysunki). W 2009-2010 wydali także 3-rozdziałową historię Jiya. Oba komiksy łączy wątek Galaktycznego Patrolu, o którym Toriyama przypomniał w 2013 roku, już samodzielnie, w 11-rozdziałowej serii Jaco z Galaktycznego Patrolu.

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker