Shounen
14 sierpnia 2019 (16:33)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono trzysta osiemdziesiąty siódmy wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to rysunek zamieszczony w wydanym na 10-lecie mangi Naruto fanbooku pt. Naruto: Hiden – Kai no Sho, który ukazał się 5 grudnia 2009 roku.


Naruto to popularna manga Masashiego Kishimoto, która publikowana była w latach 1999-2014. Z okazji jej 10-lecia wydano tomik, w którym zamieszczono przeszło 50 rysunków i komentarzy mangaków i znanych osób, w tym Toriyamy, który narysował głównego, tytułowego bohatera serii.

Kishimoto-kun, moje gratulacje z okazji 10-lecia Naruto!! Dziesięć lat to szmat czasu. Nawet jeśli nie jest z ciebie mocarz, jesteś wytrwały i trwasz w cotygodniowym rysowaniu, moje uznanie. Twoja seria nieustannie jest niesamowicie popularna i życzę powodzenia, by to się nie zmieniło!

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker