Cienie północy
Shounen
22 sierpnia 2019 (14:17)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono trzysta dziewięćdziesiąty trzeci wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to pierwsza strona krótkiej mangi Lady Red z drugiego numeru magazynu Super Jump, który ukazał się w 1987 roku (#1987/4/10).


Manga Lady Red liczy zaledwie trzy strony i została stworzona w amerykańskim stylu – cała w kolorze i przeznaczona do czytania od lewej do prawej. Główną bohaterką jest tytułowa Lady Red, która rzuca pracę w biurze i zostaje obrończynią sprawiedliwości. Nie ma jednak pieniędzy ani dostatecznej siły, w rezultacie z posłańca sprawiedliwości staje się posłańcem technik łóżkowych (oba w japońskim czytane jako seigi).

Super Jump był to miesięcznik, a później dwutygodnik dla młodych mężczyzn, który ukazywał się w latach 1986-2011, po czym jego miejsce zastąpił Grand Jump.

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker