Shounen
18 września 2019 (13:13)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono czterysta jedenasty wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to ilustracja z okładki siódmego tomu reedycji Dr. Slumpa w wersji kanzenban, który ukazał się 2 marca 2007 roku.


Ilustracja przedstawia Zofię Zawieruchę (Midori Yamabuki) atakowaną przez tajemniczą bandę. Autorzy wpisu zwracają uwagę, że postać wzorowana była na Marilyn Monroe. Warto również dodać, że w anime głos podkładała jej Mukai Mariko, znana właśnie z dubbingowania amerykańskiej aktorki.

Edycja kanzenban Dr. Slumpa składa się z 15 tomów, które wydawane były w większym formacie i zawierają kolorowe strony, takie jak oryginalnie ukazywały się w magazynie Weekly Shōnen Jump. Na potrzeby okładek wydania mangaka wykonał nowe rysunki.

Do nowego wydania nawiązywano wcześniej we wpisach 294 (tom 1), 306 (tom 2), 327 (tom 3), 349 (tom 4), 367 (tom 5) oraz 388 (tom 6).

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker