Shounen
18 grudnia 2019 (11:11)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono czterysta siedemdziesiąty drugi wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to rysunek zamieszczony w publikacji wydanej na 25-lecie mangi JoJo no Kimyō na Bōken (pol. Przedziwne przygody JoJo), która ukazała się 19 września 2012 roku jako dodatek do magazynu Ultra Jump.


Przedziwne przygody JoJo to przygodowa manga autorstwa Hirohiko Arakiego, której rozdziały publikowane są od 1986 roku, oryginalnie w Weekly Shōnen Jumpie, a od 2005 roku w Ultra Jumpie. Aktualnie ukazuje się jej ósma część – jutro premierę będzie miał 126 tom.

Z okazji 25-lecia serii wydano książkę zatytułowaną 25 Years with JoJo, w której znalazły się m.in. rysunki i komentarze znanych mangaków, w tym Toriyamy. Autor Dragon Balla narysował głównego bohatera trzeciej części historii, Jōtarō Kūjō, oraz psa Iggy'ego.

Gratulacje z okazji 25-lecia Przedziwnych przygód JoJo!!
Panie Araki, pędź dalej przez ten niezwykły, niepowtarzalny świat!

W ubiegłym tygodniu wydawnictwo J.P.Fantastica zapowiedziało wydanie rzeczonej mangi po polsku.

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker