AnimePhrases ~ cytaty z anime i mang
Shounen
26 marca 2020 (14:11)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono pięćset trzydziesty piąty wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to ilustracja i komentarz mangaki z wystawy "Akira Toriyama – The World of Dragon Ball", która odbywała się od 27 marca 2013 roku.

Dziękuję za przybycie na wystawę Dragon Balla!
Choć manga ma już swoje lata, wielu z Was jest fanami od tamtej pory lub zostaliście nimi niedawno. Jestem bardzo szczęśliwy, że wspieracie mnie z całego świata.
A teraz, w 2013 roku, powstał nowy film animowany! Będę szczęśliwy, jak tylko mogę, jeśli obejrzycie go z podekscytowaniem! Tylko nie szlochajcie.

Wystawa została uruchomiona z okazji premiery filmu Dragon Ball Z: Battle of Gods, a więc filmu, który po 17 latach od ukazania się poprzedniego zapoczątkował wielki powrót DB do kin i w późniejszym czasie do telewizji.

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker