Shounen
24 kwietnia 2020 (13:04)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono pięćset pięćdziesiąty piąty wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to projekt Doctora V, jednej z postaci z gry Tobal 2 na konsolę PlayStation, której premiera odbyła się 25 kwietnia 1997 roku, a więc niemal równo 23 lata temu.


Rysunek przedstawia postać o imieniu Doctor V (ドクターV), który pomimo ekscentrycznego wyglądu w rzeczywistości jest słynnym chirurgiem. W projektach dostarczonych przez mangakę znalazło się także logo widniejące na koszulce noszonej przez bohatera.

Tobal 2 to stanowiąca kontynuację gry Tobal No. 1 bijatyka w stylu 3D wydana przez firmę Square, która nie wyszła jednak poza Japonię. Tak jak w przypadku pierwszej części, tutaj Toriyama również odpowiadał za projekty postaci. Do gry nawiązywano wcześniej w 71 wpisie.

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker