Shounen
12 maja 2020 (12:32)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono pięćset sześćdziesiąty trzeci wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to strona przedstawiająca Cella z wydanego 3 października 2003 roku databooka TV Anime Kanzen Guide: Dragon Ball Z – Son Goku Densetsu.


Autorzy wpisu zauważają, że 12 maja to dzień, w którym sztuczni ludzie pojawili się niedaleko Południowej Stolicy – stąd dziś prezentacja Cella.

W tamtym czasie rozdziały mangi i odcinki anime na ich podstawie ukazywały się prawie równolegle (trzy miesiące różnicy), w rezultacie studio tworzące wersję animowaną nie wiedziało, jakie Cell powinien mieć kolory – animatorzy poprosili więc Toriyamę o pokolorowanie strony tytułowej 362 rozdziału przedstawiającej początkowe formy Cella (rysunek powyżej), która w oryginale była czarno-biała.

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker