Shounen
8 września 2020 (15:11)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono sześćset czterdziesty piąty wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to strona z wywiadem zamieszczonym w piątym tomie serii databooków Daizenshū z listopada 1995 roku.


W wywiadzie mangaka odpowiadał na pytania dotyczące serii telewizyjnej, w tym o gagach i aktorach głosowych. Autorzy wpisu przytaczają jedną z odpowiedzi Toriyamy, przypominając o filmie Dragon Ball Z: Kami to Kami, który ukazał się po 18 latach:

W anime w pewnym sensie można zrobić wszystko, więc chciałbym wymyślić oryginalną historię na potrzeby anime i zobaczyć ją zanimowaną. Taka myśl chodzi za mną prawie cały czas.

Dragon Ball: Daizenshū to seria dziesięciu (siedmiu głównych i trzech dodatkowych) databooków wydawanych w latach 1995-1996.

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker