Shounen
4 listopada 2020 (9:44)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono sześćset osiemdziesiąty trzeci wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to ilustracja z okładki siódmego tomu reedycji Dragon Balla w wersji kanzenban, który ukazał się 4 marca 2003 roku.


Ilustracja przedstawia na pierwszym planie Czarnego (Blacka) po tym, jak mianował się nowym dowódcą armii. Autorzy wpisu zwracają uwagę na większą szczegółowość robota w stosunku do projektu z pierwszego wydania mangi, jak również zmienioną kolorystykę.

Edycja kanzenban składa się z 34 tomów, które wydawane były w większym formacie i zawierają kolorowe strony, takie jak oryginalnie ukazywały się w Weekly Shōnen Jumpie. Na potrzeby okładek tego wydania mangaka wykonał nowe rysunki.

Do wydania kanzenban nawiązywano wcześniej we wpisach 294 (tom 1), 583 (tom 2), 605 (tom 3), 626 (tom 4), 641 (tom 5) oraz 660 (tom 6).

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (1)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker