Shounen
4 grudnia 2020 (11:20)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono siedemset trzeci wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to projekt auta zamieszczony w 19 tomie mangi Zetman Masakazu Katsury, który ukazał się 19 grudnia 2013 roku.


Na potrzeby serii Zetman (2002-2014) autorstwa Katsury Toriyama wykonał projekt auta. Stworzył więcej szkiców z różnej perspektywy, ale jego komputer odmówił posłuszeństwa i pozostały tylko te. Autorzy przytaczają opinię Katsury na temat projektu: "Linia nadwozia w stylu retro i te detale są naprawdę fajne! Jak można się było spodziewać!".

Masakazu Katsura to publikujący na łamach Jumpa wieloletni znajomy autora Dragon Balla. Mangacy współpracowali przy tworzeniu one-shota Sachie-chan Guu!! (2008) oraz krótkiej serii Jiya (2009–2010). W obu przypadkach Toriyama odpowiadał za historię, a Katsura za rysunki.

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker