Shounen
15 lipca 2021 (13:42)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono osiemset pięćdziesiąty trzeci wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to ilustracja z komentarzem mangaki zamieszczona w pierwszym tomie Dragon Ball SD, który ukazał się 4 kwietnia 2013 roku.

Naho Ooishi, gratulacje z okazji ukazania się Dragon Ball SD w wersji tomikowej! Jestem wdzięczny, że w moim imieniu ożywiasz Dragon Balla w postaci uroczej i zabawnej kolorowej mangi. Opiekuj się odtąd Goku i resztą.

Dragon Ball SD to manga autorstwa Naho Ooishi, która na nowo i w humorystyczny sposób opowiada przygody Goku i reszty. SD pochodzi od wyrażenia "super deformed", czyli specyficznego japońskiego stylu tworzenia karykaturalnego wyglądu postaci.

Rozdziały Dragon Ball SD ukazują się z różną częstotliwością od grudnia 2010 roku na łamach magazynu Saikyō Jump. Manga nie jest dostępna ani po angielsku, ani po polsku.

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker