Shounen
2 lutego 2022 (10:34)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono dziewięćset czterdziesty drugi wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to oryginalna strona tytułowa 229 rozdziału mangi DB, który ukazał się w Weekly Shōnen Jumpie wydanym 20 czerwca 1989 roku (#29/1989).


Kolorowa ilustracja, opublikowana w formie rozkładanego plakatu, wykonana z okazji czterech lat ukazywania się mangi. Przedstawia Goku, który zabiera Gohana do przedszkola na grzbiecie dinozaura.

Na zdjęciu widoczne są dwa błędy w zapisie – Dagon zamiast Dragon oraz numer rozdziału opisany jako 279 zamiast 229. Przed publikacją w Weekly Shōnen Jumpie błędy te zostały poprawione, powróciły jednak w początkowych drukach edycji kanzenban (w standardowym wydaniu tankōbon strona w ogóle się nie pojawia).

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych obecnie co dwa dni od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker