Shounen
8 czerwca 2018 (15:13)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono dziewięćdziesiąty dziewiąty wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to okładka wydanego 1 listopada 1986 roku Weekly Shōnen Jumpa (#49/1986), przedstawiająca głównego bohatera one-shota pt. Mr. Ho.


25-stronicowy Mr. Ho opowiada historię byłego żołnierza (łudząco przypominającego Yamchę), tytułowego Ho, który przybywa do miasteczka, gdzie postanawia pomóc w walce ze złym gangiem Chai i uratować porwaną dziewczynę. Autorzy wpisu zauważają, że w komiksie nie brak wątków romantycznych.

W tym samym numerze Jumpa znalazł się również 99 rozdział DB. W cotygodniowym komentarzu Toriyama napisał:

Po raz pierwszy od dłuższego czasu przeżyłem piekło, ponieważ nałożyły się na siebie cotygodniowa serializacja, tworzenie one-shota i czyrak na tyłku! To było szaleństwo, ale ostatecznie narysowałem Mr. Ho, więc czytajcie!

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker