Katz
26 września 2017 (12:01)
Firma Bandai Namco udostępniła pierwsze wideo przedstawiające jeden z przerywników filmowych nadchodzącej gry Dragon Ball FighterZ.


Na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni pojawiło się sporo materiałów związanych z grą. Jednym z powodów były targi gier komputerowych – Tokyo Game Show.

Z najważniejszych informacji: gra doczeka się jeszcze jednej, tym razem otwartej, bety w styczniu. Nie wiadomo, czy ponownie tylko na konsolach, czy może także na PC.

Dodatkowo w związku z licznymi prośbami ze strony fanów, a także świetnymi wynikami sprzedaży gry Dragon Ball Xenoverse 2 na Nintendo Switch, twórcy nie wykluczają wydania Dragon Ball FighterZ także na tę platformę.

Na imprezie Tokyo Game Show 2017 przedstawiono również komentarz od autora Dragon Balla, Akiry Toriyamy.

To niewiarygodne! Można walczyć do oporu w jakości i szybkości, o których nikt nie śnił do tej pory! To dla mnie zbyt wiele! Styl i reżyseria jest także niesamowita i wygląda równie nieziemsko! Dziękuję!

Premiera Dragon Ball FighterZ przewidywana jest na luty 2018 roku. Gra ukaże się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także na PC (Steam).
komentarze (0)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker