Cienie północy
Katz
5 lutego 2018 (21:44)
W ubiegłym tygodniu, blisko tydzień po premierze gry Dragon Ball FighterZ, firma Bandai Namco poinformowała, że ich najnowsze dzieło stworzone przy znaczącym udziale Arc System Works powędrowało do sklepów w formie fizycznej i cyfrowej w liczbie 2 mln egzemplarzy, co jest wynikiem rekordowym, jeżeli chodzi o pierwszy, 7-dniowy bilans w historii gier o Goku i spółce.


Warto zaznaczyć, że nie uwzględniono japońskich danych, albowiem tam gra miała swoją premierę później, 1 lutego 2018. Nie są to oczywiście konkretne liczby pokazujące rzeczywistą sprzedaż – poza Steamem, w przypadku którego można sprawdzić, że jak dotąd sprzedano 218 tys. kopii.

Ponadto studio udostępniło dzisiaj specjalną ankietę, również w języku polskim, w której pyta graczy o odczucia związane z Dragon Ball FighterZ, ażeby lepiej zorientować się, nad czym powinni pracować w przyszłości przy okazji kolejnych gier ze świata Smoczych Kul. Ankieta dostępna jest pod tym adresem.

Gra Dragon Ball FighterZ ukazała się 26 stycznia 2018 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także na PC (Steam).
komentarze (0)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker