Cienie północy
Katz
18 sierpnia 2017 (13:11)
W najnowszym wydaniu magazynu V Jump znalazły się dwie ciekawe informacje na temat nadchodzącej gry Dragon Ball FighterZ.


W grze pojawią się Goku i Vegeta w formie SSGSS, a zatem tytuł, który ma silnie zaakcentowane "Z" skupi się nie tylko na klasycznej serii, ale także na aktualnie emitowanym anime Dragon Ball Super. Ponadto Goku w tej formie będzie mógł wzmocnić się Kaiokenem x10 w wyniku ataku, jak to miało miejsce chociażby w opublikowanych na przestrzeni ostatnich tygodni materiałach wideo, gdy będąc w formie SSJ, zmienił się na chwilę w SSJ3.

Druga i chyba najważniejsza informacja – gra będzie miała tryb fabularny. Ze szczątkowych informacji wynika, że fabuła związana będzie z androidem #16, który w jakiś sposób zostaje ponownie ożywiony.

Aktualizacja:
Kolejną z ujawnionych postaci jest android #18, która ma wykonywać efektowny atak wraz z #17. Dodaliśmy także kolejne skany.


Ponadto Bandai Namco i Dragon Ball FighterZ pojawią się na targach Gamescom, które odbędą się w dniach 23-26 sierpnia w Kolonii, i przywiozą ze sobą grywalne demo, w którym do wyboru będzie 9 postaci: Son Goku, Vegeta, Majin Buu, Cell, Freeza, Son Gohan, Trunks z przyszłości, Kuririn i Piccolo.

Dragon Ball FighterZ zmierza na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz na PC (Steam), a jej premierę wyznaczono na początek 2018 roku.
komentarze (0)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker