Cienie północy
Shounen
17 lutego 2014 (15:07)
Dobre nowiny w najnowszym, kwietniowym wydaniu V Jumpa. Na 6 kwietnia 2014, a więc za półtora miesiąca, zapowiedziane zostało wznowienie emisji Dragon Ball Kai. Nowe odcinki magazyn reklamuje jako "nowa era Kai". Chodzi oczywiście o sagę Buu.

Oryginalna seria Dragon Ball Kai wystartowała 5 kwietnia 2009 roku, a zakończyła się 27 marca 2011 na sadze Cella i liczyła 97 odcinków oraz odcinek dodatkowy.

Tak samo jak przed laty, odcinki będą emitowane o godzinie 9:00 w bloku "Dream 9", co najprawdopodobniej oznacza przerwę w nadawaniu anime Toriko.


Nie podano żadnych szczegółów technicznych. Nie wiadomo jeszcze, ile seria będzie mieć odcinków ani jak rozwiązano sprawę podkładu muzycznego.

O trwających pracach nad odcinkami pisała na swoim blogu seiyū Kuririna Mayumi Tanaka w 2012 roku, a następnie w 2013. Co ciekawe, w pierwszej informacji zaznaczała, że seria nie będzie emitowana w Japonii.

W gazecie zapowiedziano także telewizyjną premierę w Fuji TV filmu Dragon Ball Z: Battle of Gods. Film zostanie wyemitowany 22 marca o godzinie 21:00, a więc dwa tygodnie przed wznowieniem DBKai.
komentarze (5)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker