Shounen
24 marca 2014 (0:30)
W miniony weekend w stolicy Japonii odbył się festiwal AnimeJapan 2014. Wśród reklamowanych anime nie mogło zabraknąć kontynuacji Dragon Ball Kai, która startuje już za 2 tygodnie, 6 kwietnia 2014. W trakcie imprezy emitowano jej zapowiedź, którą szczęśliwie jeden z fanów nagrał i wrzucił do internetu.


To jednak nie wszystko. Na interesującej nas wystawie wywieszono również mapę polityczną świata, na której zielonym kolorem zaznaczono tereny państw, które kiedykolwiek zlicencjonowały Dragon Balla. Dodatkowo gwiazdkami oznaczono te 29 krajów, w jakich było lub będzie można zobaczyć film Dragon Ball Z: Battle of Gods. Na liście nie zabrakło również Stanów Zjednoczonych, gdzie o premierze nadal nic nie wiadomo.

W kąciku dotyczącym DB postawiono także ludzkich rozmiarów figurę Son Goku, z którym odwiedzający mieli możliwość zrobić sobie wspólne zdjęcie.


Pondato na festiwalu pojawiła się Masako Nozawa (Son Goku), która odpowiadała na pytania fanów, a po występie Takayoshiego Tanimoto, wokalisty Dragon Soul oraz openingu w sadze Buu, wykonała razem ze stojącym obok Goku Kamehamehę.

komentarze (1)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker