Katz
14 listopada 2018 (22:25)
W tokijskiej hali Nippon Budōkan odbyła się dziś światowa prapremiera filmu Dragon Ball Super: Broly, na której było tysiąc wylosowanych wcześniej osób. Po seansie w internecie pojawiło się szereg spoilerów dotyczących filmu, ale o tym na końcu.

Seans poprzedzało spotkanie z twórcami – obecni byli główni aktorzy głosowi: Masako Nozawa (Son Goku), Ryō Horikawa (Vegeta), Ryūsei Nakao (Freeza), Aya Hisakawa (Bulma), Toshio Furukawa (Piccolo), Katsuhisa Hōki (Paragus) oraz Bin Shimada (Broli), a także wykonawca głównego utworu muzycznego, Daichi Miura.

Spotkanie było transmitowane na żywo i jest dostępne na Twitterze. Poniżej fragment z efektownego rozpoczęcia – przedstawienie zaproszonych aktorów głosowych.


Aya Hisakawa zastąpiła w roli Bulmy zmarłą w ubiegłym roku Hiromi Tsuru. Na scenie wyraziła wdzięczność, że taka "wspaniała obsada" przyjęła ją do siebie jak członka rodziny.

Aktorzy swoje odczucia na temat filmu skomentowali następująco:

Masako Nozawa:
Pozytywnie przerósł moje oczekiwania.

Ryō Horikawa:
Od początku do końca dobre walki, ale to nie tylko to, jest także zabawny.

Ryūsei Nakao:
Freeza mógłby kiedyś ponownie walczyć ramię w ramię z Goku, ale on ciągle jest zły.

Aya Hisakawa:
Moim wystąpieniem chciałam zachować tę Bulmę od Hiromi Tsuru.

Pod koniec spotkania można było usłyszeć utwór Daichiego Miury, a zaproszeni goście pozowali do Kamehamehy.


Więcej zdjęć na portalu Cinema Today

Po seansie pojawiło się szereg przecieków na temat fabuły i wydarzeń w filmie. By nie psuć zabawy fanom, którzy nie chcą ich oglądać przed obejrzeniem filmu, spoilery opublikowaliśmy w specjalnej notce na Facebooku, która dostępna jest pod tym linkiem.

Oficjalna japońska premiera filmu Dragon Ball Super: Broly odbędzie się 14 grudnia 2018 roku. Reżyserem filmu jest Tatsuya Nagamine, a za scenariusz i projekty postaci odpowiada Akira Toriyama.
komentarze (0)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker