AnimePhrases ~ cytaty z anime i mang
Shounen
11 sierpnia 2022 (15:36)
We wrześniowym numerze Saikyō Jumpa, który ukazał się w tym miesiącu, opublikowano trzynastą pracę z cyklu Dragon Ball Super Gallery, w ramach którego różni znamienici artyści prezentują swoje wersje 42 okładek mangi Dragon Balla.

Trzynastą okładkę wykonał Kyōsuke Usuta, urodzony w 1974 roku autor mangi Pyū to Fuku! Jaguar (2000-2010), który zaprezentował swoją wersję okładki 23 tomu DB. Ilustracja została zamieszczona wraz z komentarzem mangaki na tylnej okładce magazynu.


Po rozważeniu faktu, że nie mam zmysłu do rysowania mechanicznych rzeczy, i zastanowieniu się, jak by tu pokazać swój styl, żeby nie dało się to we znaki, wybrałem właśnie tę okładkę. W końcu wpływ Freezy na nas był ogromny, więc z radością go narysowałem! Na myśl, że choć seria zbliża się do swojej 40 rocznicy, a jej urok bynajmniej nie blednie, po raz kolejny drżę z głębi serca. Moje szczere gratulacje!!!

Cykl Dragon Ball Super Gallery wystartował w sierpniu 2021 roku w miesięczniku Saikyō Jump w ramach zbliżającego się 40-lecia serii. Premiera pierwszego rozdziału mangi Toriyamy miała miejsce 20 listopada 1984 roku, a więc jubileusz uniwersum przypada za dwa lata, na 2024 rok.
komentarze (2)
Tsuru Japan Festival
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker