Shounen
8 czerwca 2023 (16:52)
W lipcowym numerze Saikyō Jumpa, który ukazał się w tym miesiącu, opublikowano dwudziestą trzecią pracę z cyklu Dragon Ball Super Gallery, w ramach którego różni znamienici artyści prezentują swoje wersje 42 okładek mangi Dragon Balla.

Dwudziestą trzecią okładkę wykonał Yūki Tabata, urodzony w 1984 roku autor mangi Black Clover (2015-), który zaprezentował swoją wersję okładki 40 tomu DB. Ilustracja została zamieszczona wraz z komentarzem mangaki na tylnej okładce magazynu.


Dragon Ball był to początek mojego mangowego życia i na zawsze pozostanie dla mnie komiksem numer jeden. Tak mówi moje wewnętrzne dziecko. Kiedy chodziłem do przedszkola i zobaczyłem Dragon Balla w Jumpie przyniesionym przez przyjaciela, postanowiłem, że w przyszłości chcę zostać mangaką. Jestem naprawdę zaszczycony, że mogę teraz uczestniczyć w tym projekcie. Co więcej, Dragon Ball wciąż cieszy się zdumiewającą popularnością. Zostanie mangaką pozwoliło mi jeszcze bardziej docenić niesamowitość Dragon Balla. Bardzo dziękuję!!

Cykl Dragon Ball Super Gallery wystartował w sierpniu 2021 roku w miesięczniku Saikyō Jump w ramach zbliżającego się 40-lecia serii. Premiera pierwszego rozdziału mangi Toriyamy miała miejsce 20 listopada 1984 roku, a więc jubileusz uniwersum przypada w 2024 roku.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker