Shounen
22 lutego 2022 (16:44)
Podczas odbywającego się w ten weekend eventu Dragon Ball Games Battle Hour 2022 zaprezentowano rozszerzoną grafikę promocyjną nadchodzącego filmu Dragon Ball Super: Super Hero, której prawą część po raz pierwszy pokazano w grudniu.


W odkrytej części pojawili się wykonujący fuzję starsi Goten i Trunks, jak również Kuririn, #18 oraz Bulma za kierownicą samochodu.

Zaprezentowano także kilka nowych fragmentów, jak również grafikę przedstawiającą siedzibę Armii Czerwonej Wstęgi.Na wydarzeniu pojawił się m.in. Miyu Irino, czyli głos doktora Hedo. Wyraził swój podziw dla Dragon Balla i ekscytację, że również może być jego częścią. Wspomina, że rola naukowca z Armii Czerwonej Wstęgi to dla niego coś szczególnego, ponieważ w dzieciństwie grał w dragonballowe karcianki, a anime zaczął oglądać w okolicach sagi Cella.

Ponadto ogłoszono, że film trafi do Ameryki Północnej latem 2022 roku.

Dragon Ball Super: Super Hero to drugi film z serii Super, którego japońska premiera została zapowiedziana na 22 kwietnia 2022 roku, a amerykańska na lato tego samego roku. Reżyserem filmu jest Kodama Tetsurō, za scenariusz i projekty postaci odpowiada Akira Toriyama, a za muzykę Naoki Satō.
komentarze (0)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker