Shounen
18 grudnia 2021 (20:50)
Na odbywającej się dziś Jump Feście zaprezentowano kolejny trailer nadchodzącego filmu Dragon Ball Super: Super Hero oraz garść nowych informacji na jego temat.

Zwiastun udostępniono w japońskiej wersji językowej, ale przygotowaliśmy również wersję z polskimi napisami, którą przedstawiamy poniżej.


Film w Japonii ukaże się w piątek 22 kwietnia 2022 roku.

Ponadto na stronie internetowej filmu podano jego twórców – reżyserem filmu jest Kodama Tetsurō, a reżyserią animacji zajmie się Chikashi Kubota – nie pracowali oni dotąd aktywnie przy Dragon Ballu.

Zmienił się również kompozytor muzyki, którą tym razem stworzył Naoki Satō – znany m.in. z anime Assassination Classroom, produkcji z serii Precure czy też aktorskiego Rurōni Kenshin.

Za scenariusz i projekty postaci, jak w przypadku poprzedniego filmu, odpowiada Akira Toriyama, od którego wiadomość zaprezentowano na wydarzeniu:

Witam wszystkich, z tej strony autor, Akira Toriyama.
W tytule filmu Dragon Ball Super: Super Hero słowo "Super" jakby się powtarza, ale jestem pewien, że będziecie się na nim dobrze bawić!
Również tym razem stworzyłem historię, dialogi i projekty postaci, ale co ważniejsze – animacja jest niesamowitej jakości! Dotychczas miałem okazję widzieć tylko kilka fragmentów, ale zrobiły na mnie wrażenie.
Tak jak Wy, drodzy fani, ja również z podekscytowaniem czekam na premierę filmu, która już niedługo! Wyczekujcie z niecierpliwością!

Na stronie przedstawiono także opisy postaci. Poniżej prezentujemy te najistotniejsze.

Gamma 1
Pierwszy z nowych modeli androidów stworzonych przez doktora Hedo. Nosi czerwoną pelerynę. Jest lojalny i spokojny.

Seiyū:
Hiroshi Kamiya (神谷浩史)

Gamma 2
Drugi z nowych modeli androidów stworzonych przez doktora Hedo. Nosi niebieską pelerynę. Besztany przez Gammę 1 za beztroskie podejście.

Seiyū:
Mamoru Miyano (宮野真守)

Pan
Córka Gohana i Videl. Choć ma zaledwie trzy latka, trenuje z Piccolo i wykazuje spory potencjał.

Seiyū:
Yūko Minaguchi (皆口裕子)

W opisach androidów mowa jest także o niejakim doktorze Hedo – jego imię pochodzi od japońskiego słowa oznaczającego "wymioty", a więc podobnie jak w przypadku doktora Gero z Dragon Ball Z.

Hiroshi Kamiya i Mamoru Miyano to znani aktorzy, który nie pracowali jeszcze przy Dragon Ballu, nie licząc epizodycznych występów pierwszego w serii GT. Kamiya to m.in. Trafalgar Law z One Piece czy Levi Ackerman z Shingeki no Kyojin. Miyano to z kolei Light Yagami z Death Note czy też Rintarō Okabe z Steins;Gate.

Według zamieszczonej na stronie listy aktorów w filmie wystąpi również Takeshi Kusao, czyli aktor głosowy Trunksa.
komentarze (0)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker