Shounen
7 września 2018 (17:57)
Wygląda na to, że już wkrótce do polskiej telewizji prawdopodobnie zawita anime Dragon Ball Super. Serwis Animation Magazine podaje, że studio Toei Animation, jeśli chodzi o emisję Dragon Ball Super, nawiązało współpracę ze stacjami telewizyjnymi w kolejnych europejskich krajach – w przypadku Polski wymienia się kanały TV4, TV6 i Polsat Games.

Na tym jednak koniec wiadomości. Informacja została podana w związku z targami Brand Licensing Europe, które mają mieć miejsce w dniach 9-11 października w Londynie, a na których obecne będzie również Toei Animation. Jaka będzie to wersja, dubbing czy lektor, ani na kiedy planowany jest start serii – na tę chwilę nie wiadomo.


Ostatni z wymienionych, Polsat Games, to nowy kanał tematyczny Polsatu, który ma wystartować w poniedziałek 1 października 2018 roku.

Anime Dragon Ball Super emitowane było w Japonii od 5 lipca 2015 roku do 25 marca tego roku i zamknęło się w 131 odcinkach. W grudniu w japońskich kinach wyświetlana będzie jego kontynuacja w postaci filmu Dragon Ball Super: Broly.
komentarze (15)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker