Katz
21 grudnia 2015 (22:36)
W ubiegłym tygodniu amerykański koncern samochodowy Ford Motor Company wypuścił reklamę nowego Forda Focusa pt. "The Ultimate Wish Is Granted", w której wykorzystano sceny z serii Dragon Ball Z z oryginalnymi aktorami głosowymi amerykańskiego dubbingu.

Kuririn i Gohan z Dragon Ball Z mają trzy życzenia, ale komu potrzebne aż trzy życzenia, skoro może dostać bogato wyposażonego nowego Forda Focusa?


Reklama przedstawia scenę z planety Namek, w której Kuririn i Gohan przywołali Porungę. Smok pyta o ich trzy życzenia, na co Kuririn odpowiada, że jako pierwsze chce mieć samochód z systemem audio od Sony, w drugim chce dostać auto z kamerą cofania, natomiast w trzecim samochód, który spala mało benzyny, aby móc bez przeszkód szukać Smoczych Kul. Zirytowany smok tłumaczy im, że nie potrzeba aż trzech życzeń, a wystarczy jedno i że wszystkie te bajery posiada najnowszy Ford Focus.

Christopher Sabat, aktor głosowy i dyrektor w FUNimation, napisał na Twitterze, że producenci Forda nie kryli zdumienia, zwłaszcza że część z nich jest "wielkimi fanami DBZ".
komentarze (1)
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker