Katz
13 stycznia 2017 (15:28)
Nad ranem odbyła się prezentacja Nintendo Switch, najnowszej konsoli japońskiego giganta, znanego z takich marek jak Mario Bros., Pokémon czy The Legend of Zelda. Opublikowano także listę gier, które na pewno pojawią się na tej konsoli i nie zabrakło wśród nich najnowszej produkcji o Smoczych Kulach, czyli Dragon Ball Xenoverse 2.


Nintendo Switch będzie konsolą hybrydową, oznacza to, że będzie spełniać funkcję konsoli stacjonarnej, ale też przenośnej. Patrząc przez pryzmat tej pierwszej, będzie to powrót DB na stacjonarną konsolę Nintendo po 8 latach. Ostatnim tytułem była gra Dragon Ball: Revenge of King Piccolo (jap. Dragon Ball: Tenkaichi Daibōken), która ukazała się w 2009 roku na Wii.

W wersji stacjonarnej gra będzie obsługiwała dwóch lub więcej graczy (walki offline) i jedną w przypadku wersji przenośnej. Data premiery na ten moment pozostaje niewiadomą. Wiadomo, że konsola Nintendo Switch ma trafić do sprzedaży 3 marca 2017 roku.

Gra Dragon Ball Xenoverse 2 pierwotnie ukazała się 28 października 2016 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz na PC.
komentarze (0)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker