Katz
18 czerwca 2019 (20:21)
Gra Dragon Ball Xenoverse 2, wydana pierwotnie w 2016 roku, doczeka się możliwości uruchomienia w niedawno zapowiedzianej przez giganta z Kalifornii usłudze streamingowej – Google Stadia.

Strumieniowanie gier polega na odbieraniu obrazu za pomocą internetu na dowolnym urządzeniu (komputer, telewizor, smartfon) przez co nie trzeba martwić się wymaganiami, a posiadać jedynie odpowiednio szybkie łącze. Usługa od Google pozwoli odbierać gry w rozdzielczości 4K i płynności 60 klatek na sekundę.


Niestety wśród 14 krajów, w których usługa ma niebawem wystartować, nie ma Polski, Prawdopodobnie najszybciej dostępna będzie u nas w 2020 roku.

Chris Gilbert, starszy wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w Bandai Namco Entertainment America, skomentował następująco:

Platforma Google Stadia z pewnością będzie ekscytującym dodatkiem do rynku gier wideo, która poprzez najnowocześniejszą technologię otworzy graczy na nowe doświadczenia. Dragon Ball Xenoverse 2 ze swoją aktywną społecznością to doskonały wybór na pierwsze wejście do ekosystemu Google Stadia, z którym chcemy dotrzeć do więcej osób i dostarczać wszystkim więcej zabawy.

Cena gry nie jest jeszcze znana. Samo odbieranie Stadia będzie możliwe w dwóch wariantach, darmowym i płatnym. Ta druga opcja pozwoli na granie w rozdzielczości 4K, dźwięk 5.1 surround, od czasu do czasu darmowe gry oraz inne mniejsze bonusy.

Oprócz tego do gry tego lata ma trafić kolejne DLC, w którym znajdzie się Vegeta SSG oraz – jak wynika z przecieków z V Jumpa – Vegeta SSGSS Ewolucja i jego transformacja dla postaci rasy Saiyan.

Dragon Ball Xenoverse 2 ukazała się w Europie 28 października 2016 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz na PC. 22 września 2017 roku premierę miała wersja na konsolę Nintendo Switch, a w marcu tego roku pojawiła się darmowa wersja gry w wersji Lite na PS4.
komentarze (0)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker