Cienie północy
Katz
23 października 2014 (16:05)
W dniu dzisiejszym europejski oddział Bandai Namco poinformował, że nadchodząca gra o Wojownikach Z, Dragon Ball Xenoverse, ukaże się w Europie 13 lutego 2015 na konsolach Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4 i PlayStation 3.

Kilka dni później, bo 17 lutego 2015 gra zadebiutuje na PC w serwisie Steam. Jest to więc niewielkie opóźnienie względem japońskiej premiery, która będzie miała miejsce 5 lutego 2015.


Nie ma jeszcze oficjalnej informacji na temat polskiego wydania, ale wzorem lat ubiegłych i poprzednich produkcji Dragon Balla gra powinna ukazać się w tych samych dniach, a zadbać o to powinna firma Cenega.

Fani, którzy złożą zamówienie przedpremierowe, otrzymają dodatkową zawartość:
  • czarne metalowe pudełko z wizerunkiem Shen Longa,
  • grywalną postać Vegety SSJ4,
  • dwa kostiumy należące do żołnierzy Freezy, w które będziemy mogli przyozdobić nasze postacie.

Powyższe bonusy dotyczą wersji na konsole oraz PC, z tą różnicą, że nie będzie fizycznej wersji przeznaczonej na komputery osobiste, więc posiadacze gry na tę platformę nie otrzymają ww. pudełka.

Dodatkowo na konsolach dostępna będzie edycja kolekcjonerska gry: Trunks' Travel Edition, która oprócz standardowego wydania gry i przedpremierowych bonusów zawierać będzie 25-centymetrową figurkę Trunksa.

komentarze (0)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker