Shounen
25 września 2012 (13:14)
Kilka tygodni temu na witrynie AXN Spin pojawiła się podstrona o tytule "Dragonball Kai Z" z opisem serii Dragon Ball Kai, co sugerowało, że stacja wyemituje wkrótce nowe odcinki. DBKai to odświeżona seria Dragon Ball Z emitowana w Japonii w latach 2009-2011, składa się z 98 odcinków, kończy się na Sadze Cella.

Według programów TV dostępnych na stronach Cyfrowego Polsatu i Cyfry+ seria Dragon Ball Kai będzie miała swoją polską premierę na AXN Spin HD już w sobotę 29 września o godzinie 10:00. Drugi odcinek zostanie wyemitowany o 10:30, a dwa następne kolejnego dnia w niedzielę w tych samych godzinach.

Jednak informacja jest o tyle niepewna, że nie ma jej potwierdzenia nawet na stronie stacji. W programie telewizyjnym na najbliższy weekend widnieją tylko odcinki Dragon Ball GT. Co więcej, podstrona z opisem nowej serii obecnie nie działa, a na pytania dotyczące tej emisji stacja nie odpisuje. Pozostaje więc nam czekać do weekendu.

Aktualizacja:
Po seansie. Jak się można było spodziewać, zamiast Dragon Ball Kai, wyemitowano pierwsze odcinki Dragon Ball GT, czyli zgodnie z planem dostępnym na stronie AXN Spin. Kolejny dowód, że nie warto wierzyć niepewnym informacjom.
komentarze (5)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker