Katz
19 czerwca 2021 (9:54)
Na przestrzeni ostatniego tygodnia odbywały się targi E3, niestety próżno było szukać na nich zapowiedzi nowej gry z Dragon Balla, co oznacza, że w tym roku prawdopodobnie nie będzie żadnego nowego, dużego tytułu na nowe konsole.

Podczas konferencji Nintendo Direct zapowiedziano jednak, że ostatnia gra Bandai Namco – Dragon Ball Z: Kakarot – 24 września tego roku ukaże się na konsolę Nintendo Switch. Wersja na Switcha zawierać będzie pierwsze dwa DLC, Gotenksa i Vegetto jako postacie, którymi można poruszać się w otwartym świecie, oraz poziom trudności, który można dostosowywać. Te nowości ukażą się też na innych platformach, ale w późniejszym czasie.


W poprzednim tygodniu, 10 czerwca 2021 roku, ukazało się trzecie, tym razem dużo większe DLC, zatytułowane "Trunks – The Warrior of Hope" ("Wojownik nadziei"), pozwalające przeżyć na nowo historię z odcinka specjalnego DBZ z 1993 roku.


Gra Dragon Ball Z: Kakarot pierwotnie ukazała się 17 stycznia 2020 roku na konsolach PS4 i XONE oraz na PC (Steam). Dzięki wstecznej kompatybilności grę można odpalić także na najnowszych konsolach PS5 i XBSX.
komentarze (0)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker